Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért távolodtunk el egymástól...

Miért távolodtunk el egymástól a legjobb barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Három és fél éve lettünk osztálytársak, és fél év alatt legjobb barátokká váltunk. Nagyon sokáig azok is voltunk, de egy-két hónapja már nem érzem azt, hogy különleges lenne. Soha nem bántott, mindig jó volt hozzám, nem voltak veszekedéseink, mindent jól meg tudtunk beszélni, tehát nem az ő hibája. Most is mindent elmondunk egymásnak, de csak olyan szinten, mint a két másik közös barátnőnknek. (Ők szintén osztálytársaink.) Azt hiszem, nyáron kezdődött, mikor összejött egy fiúval (azóta szakítottak), akivel négy hónapig volt együtt, és szó szerint éjjel-nappal együtt voltak. Alig találkoztam vele, de mikor igen, nagyon jókat tudtunk beszélgetni. Aztán elkezdődött az iskola. Én sokkal többet tanulok, mint ő, őt elengedik a szülei bulizni, engem nem, (nem is igazán vágyom rá) így teljesen más lett a haveri köre, mint nekem. Azt veszem észre, hogy nem hiányzik úgy, mint régen, ha nem jön suliba, nem érdekelnek már annyira a mindennapos dolgai, nem vagyok olyan jelentős része az életének. És az okozza a legnagyobb bűntudatot, hogy nem is akarok már azzá válni. Szeretnék új barátokat keresni (jövőre úgyis középiskolás leszek egy másik városban). Bennem van a hiba?
2010. febr. 4. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Vannak barátságok, amiket csak a hely és idő tart össze. Ezek most nálatok is megváltoztak.
2010. febr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2010. febr. 4. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!