Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni ebben a...

Mit tudok tenni ebben a helyzetben? (Részletek lentebb)

Figyelt kérdés
Na szóval van egy jó barátom, sokat beszélünk msnen, de ritkábban találkozunk (kicsit messze lakik). A gond az, hogy amikor msnen beszélünk, akkor kb. félóránként válaszolgat valamit, mintha egyáltalán nem is figyelne rám; viszont ha személyesen találkozunk, akkor ilyen gond nincsen (sajnos ez viszonylag ritka dolog :() Mit tudnék csinálni?
2010. febr. 5. 23:33
 1/2 anonim válasza:

kérdezd meg tőle, hogy miért ilyen mocsok :D

amúgy van aki írásban nem túl kommunikatív. msnen általában én is csak azokkal tudok jól elbeszélgetni akikkel napi kapcsolatban vagyok. akikkel ritkábban találkozom élőben én is tök jól elvagyok, de valahogy gépen keresztül már nem megy.

el kell fogadni :D

2010. febr. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én mindenkivel úgy vagyok, h nem igazán akarok válaszolgatni, nem tudom, h miért van így, élőben jófej vagyok mindenkivel, de, ha mindenkinek rögtön válaszolnék, akkor csak az msn töltené ki a napom és pl ezt a választ sem tudnám megírni:) Nem azért válaszolok ált pár perc után, mert nem fontos az illető, hanem, mert még x másikkal is beszélek, és közben netezek is, stb...
2010. febr. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!