Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem hagynak békén az...

Miért nem hagynak békén az osztálytársaim?

Figyelt kérdés

Már amióta ebbe az iskolába járok nem hagynak békén. Mindig is zárkózott voltam, de azért amikor második osztályos voltam próbáltam barátkozni velük, viszont mindig kiközösítettek. Azóta mindig piszkálnak, megaláznak, húzzák a hajam, és mindent csinálnak, amivel árthatnak nekem. Én meg vagyok olyan buta, hogy magamra veszem, de már kezd nagyon elegem lenni, hogy 5 éve én vagyok az osztály bohóca. Próbáltam szólni a tanároknak, de igazából nem érdeklem őket. Lehet, hogy ez amiatt van, mert félig angol vagyok? Már a jegyeim is romlottak emiatt, mert elég gyakran vagyok beteg, és ha akkor hiányzok, amikor a magatartás/szorgalom jegyeket osszák ki, mindig hamis dolgokkal vádolnak, emiatt 1-2 jeggyel rontanak rajta. Végül is hamarosan úgy is visszaköltözünk Angliába, ha kijártam a nyolcadikot, de az még elég messze van. Valami ötlet, mit tudnék tenni velük? Azt hogy hagyjam figyelmen kívül, kérlek ne mondjátok, mert erre nem vagyok képes.

15/L



2015. febr. 23. 20:58
 1/4 anonim válasza:
Hát...nincs olyan hely az iskolán kívül, ahol barátokat szerezhetsz?
2015. febr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz lehet: sajnos az általános iskolában még nagyon hülyék tudnak lenni az osztálytársak, nekem is voltak kellemetlenségeim. Nálam az használt, hogy az osztályfőnököm összegyűjtötte a főkolomposokat, és elbeszélgetett a fejükkel. A szüleidnek kellene bemenni, és szólni, hogy tegyen valamit. Sajnos a pedagógusokra jellemző (tisztelet a kivételnek) ez a nemtörődöm hozzáállás. Illetve nincs is túl sok eszközük, hogy hassanak az ilyen hülye kamaszokra. Kitartás, már csak pár hónap!
2015. febr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már 4-szer voltunk az igazgatónál emiatt. Az osztályfőnök meg szintén nem szívlel engem, csak nem tudom, hogy miért. Szerintetek velem van a baj?
2015. márc. 2. 20:06
 4/4 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: a környékiek mind a sulimba járnak, szóval nem nagyon. Netes barátaim vannak, akikkel nem igazán tudok találkozni, mert mindig olyanokat fogok ki, akik az ország másik felén laknak.:(
2015. márc. 2. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!