Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy 13 éves lány kér segítsége...

Egy 13 éves lány kér segítséget kiközösítés miatt. Ti mit tennétek? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit mindenki egy "istennőnek" tart, számukra az ő szava szent, és sérthetetlen. Eddig jóban voltunk, viszont egyik napról a másikra kitört, mint egy vulkán, és a fejemhez vágott olyan dolgokat, amikben semmi igazság nincs. Ellenem uszított mindenkit, és az oszt.társak Neki hódolnak be. Azért haragított mindenkit rám, mert Őfelségének megmertem mondani a véleményem. Ti mit gondoltok? Mit csinálnátok?

2015. máj. 15. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem foglalkoznék ilyen buta gyerekes dolgokkal. Keresnék normális barátokat.
2015. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen..Csak ezaz, hogy nincsenek ott normálisak...://
2015. máj. 15. 21:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ilyen osztályban húztam le 8 évet.

Keress barátokat a párhuzamos osztályban!

Egész 8 év alatt 2 ember volt akik hozzám szóltak a többiek az osztály bohócának tartottak.A párhuzamos osztályból volt még 3 jó barátom és amikor volt valami 5-en fogtuk magunkat és mentünk, nem volt széles haveri kör, de megtette.

2015. máj. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!