Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem volt esélyem?

Miért nem volt esélyem?

Figyelt kérdés
Az életem elég ingatag.Nincs egyetlen 'igaz' barátom se.Az osztályba csapatok vannak és én nem tartozok SEHOVA én vagyok az osztályba az egyetlen ember aki mindenhova ugrál össze vissza az osztálytársaim nem utálnak söt 'szeretnek'a társaságomban lenni mindenkivel kijövök de ha egy csapattal tul sokat vagyok észrevevödik hogy nem tartozom oda.Én vagyok a mindeg kedves boldog és vicces osztálytárs.Van 2 lány 'barátnöm' ellötem lévö padban ülnek .Ök azt mondják hogy hozzájuk tartozok .De egyre inkább kiközösitenek látom orán nevetnek ... És én hol vagyok?! Én nem lehetek boldog?! Sose tudja meg senki se valojában ki vagyok?! Csak egy papir darab leszek amire irnak de aztán passzolják másnak?! Miért nem volt esélyem dönteni?! Én csak boldog akarok lenni.Nagyon rosz érzés hogy elöttem a barátaim beszélgetnek és nevetnek én meg csak a közönség vagyok.Lehet hogy tull sokat akarok?!.. .

2015. jan. 13. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg órán azért nevetnek nélküled, mert mögöttük ülsz. Alég feltűnő lenne, ha folyton hátrafordulnának veled trécselni és nevetgélni. Nem hiszem, hogy a tanáraitok nagyon tolerálnák a dolgot. Egyébként meg ha ők állítják, hogy szerintük hozzájuk tartozol, akkor miért nem hiszed el nekik? Mi okuk lenne ilyen dologban hazudni? Ha nem kedvelnének, miért akarnának maguk közt tartani? Talán csak nem veszed észre, hogy a többség kedvel ("'szeretnek'a társaságomban lenni mindenkivel kijövök"), és te magad különülsz el tőlük valamiért.
2015. jan. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az előttem válaszolóhoz, attól még, hogy azt mondják, hogy hozzájuk tartozik, az nem olyan biztos, hogy úgy is gondolják. Nekem ugyanezt mondták, aztán tessék, magántanuló lettem, annyira kiutáltak, pedig semmi olyat nem tettem velük amiért megérdemeltem volna. Nyolc évet szenvedtem velük, elérték, hogy depressziós legyek.

És a kérdezőnek, legyél erős, próbáld átvenni te az irányítást. Ne hagyd, hogy ők lökdössenek oda-vissza.

2015. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!