Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Észrevettétek, hogy vannak...

Észrevettétek, hogy vannak itt olyanok, akiknek csípi a szemét, ha valaki 100%-ban hasznos válaszokat ad?

Figyelt kérdés
Abszolút semleges válaszok vannak lepontozva. Valakinek ez jó szórakozás? Esetleg a későbbiekben adnának valóban hasznos válaszokat, csak a korábbi lepontozások végett már nem veszik komolyan...
2010. febr. 25. 10:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%

100%-os ember nem létezik ezért 100%-os válaszadó sincsen.

Ha valakinek 70-80% körül mozog az aránya inkább azt gondolom hogy vállalja a véleményét és ez jó:-)

2010. febr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Mert egyáltalán nem igazságos a pontozás teljesen érzés szerint megy.Adtam jó választ nem is egyet és lepontozták a sárgaföldig mert a pontozó nem tudta a helyes választ és rossznak tartotta.És ez is nagy baj hogy sokan a %-ot veszik figyelembe nem a választ.
2010. febr. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%

A 100%-os válaszoló még új itt. :-)


És igen, van, akiknek jó szórakozás a lepontozás. Plusz olyan marhák is vannak, akik direkt sportot űznek belőle, hogy minden kérdésre hülyeséget válaszoljanak, pl hogy "makaróni" vagy hogy "terhes vagy".


Én nem így döntöm el, hogy a választ komolyan veszem-e. A helyesírásból, a fogamlazásból, a stílusból sok minden kiderül. Pocsék helyesírású válaszoló válasza öt felkiáltójellel első ránézésre is gyanús, és elolvasva rendszerint ki is derül, hogy legalább a fele hülyeség annak, amit írt.

2010. febr. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
De ez elsősorban arról szólna, hogy objektív válaszokat adjunk, nem egyéni véleményekről fórumozgassunk. Ergo egy válasz vagy hasznos, vagy nem. Sok aberráltnak szúrja a szemét ha más okosabb, mint ő, esetleg valaki vissza is írja neki, hogy "mukk" és ilyenkor jön a piroskezes hadjárat. :D Tény, hogy jobban hisz az ember egy 95%-osnak, mint egy 65%-osnak, de ha megfelelően alá van támasztva a válasz, akkor azt is elfogadom.
2010. febr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Én soha nem nézem a pontozást.Ha csak a kérdező pontozna,akkor még lenne értelme.De pl.ha egy Jobbikos dícséri a pártját,és valaki ellenvéleménnyel van,akkor azt a Jobbikosok akkor is lepontozzák,ha a válasz igaz és jó.De ez más kategóriákban is így van.Ha tudom a válszt,akkor írok,ha nem,akkor nem.
2010. febr. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
engem többnyire azért pontoznak le mert őszinte vagyok és valóban elmondom a véleményem :D de pl volt tegnap egy kérdés, hogy ha változtathatnál a keresztneveden akkor az mi lenne, én leírtam a nekem tetsző nevet, és észre vettem hogy le voltam pontozva 40-50 % -ra és még rajtam kivül sokan mások, csak azok nem voltak lepontozva akik nem akarták megváltoztatni a nevüket :D nem igazán értem hogy egy ilyen kérdésnél mi alapján pontoznak le engem... meg főleg amikor ilyen semmit tudó okoskodó parasztok pontoznak le... pfff
2010. febr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem aki itt 85-nél több, az már hazudik :)


Aki meg 100%, az csak egy kérdésre válaszolt eddig,

és véletlenül jót :)

2010. febr. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%
A pontozás arra való, hogy kifejezzük vele egyet(nem)értésünket. Olyan szinte nincs, hogy valakinek a véleménye mindenki számára elfogadható legyen, lehet, hogy ő máshogy gondolja. Ekkor joga van a lepontozáshoz. Viszont én azt szeretem, ha valaki a lepontozás után kommentet is ír és indokol, a kerülőúton tett sunyi lepontozgatósdit nem szeretem.
2010. febr. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%

Ezzel a piros kezecskével ám gyönyörűen vissza lehet élni. gyakorlatilag úgy működik, mint egy ököl: ütök vele, mert sérelem ért.


Itt egy példa: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__68696.. Az első válasz abszolút nem hasznos, ezért le lett pontozva. Az első válaszoló bosszúból mindenkit lepontozott válogatás nélkül, pedig csöppnyi józan ésszel is látható, hogy a válaszok többsége jó és hasznos (menjen nőgyógyászhoz).


Ha ez a válaszoló ilyen a neten, akkor milyen idegbeteg lehet a való életben? Kétlem, hogy el tudná viselni, ha bárki is ellentmond neki vagy picikét más véleményen van, mint ő. Ha barátnője vagy felesége van, talán feléje is agresszióval (szóban vagy tettben) viszonyul. És ilyenből rengeteg van itt, azaz rengeteg van a való világban is. :-(

2010. febr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%

Én a százalékot csak azon a szinten nézem a válaszolóknál, hogy akik totális hülyeségeket írnak (magyarul szórakoznak), és ott látom, hogy az illető 34 %-ban hasznos válaszokat ad pld.... akkor őt még én is lepontozom, hadd legyen még szembetűnőbb, hogy véletlenül se figyeljen rá senki. Egyébként szerintem ezeket a százalékokat nem érdemes figyelni, ill. azzal se értek egyet, valamelyik előttem szóló írta, hogy ne a saját véleményünket írjuk.... hát akkor mit? Azért válaszolok, mert véleményem van a kérdésről. Múltkor néztem pont-helyezéseket, és elképedtem, vannak itt olyan emberkék, akik szerintem napi 10 órában csak itt válaszolgatnak - szívük joga persze. Én akkor válaszolok, ha olyan kérdéssel találkozok, amire úgymond felindulok, hogy erre reagálnom kell.

Egy válasz szerintem attól értékes és értékelhető, ha meg van indokolva, miért az a megfogadandó tanács amit te adsz, nem pedig a százalékod alapján.

2010. febr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!