Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Észrevettétek, hogy vannak...

Észrevettétek, hogy vannak itt olyanok, akiknek csípi a szemét, ha valaki 100%-ban hasznos válaszokat ad?

Figyelt kérdés
Abszolút semleges válaszok vannak lepontozva. Valakinek ez jó szórakozás? Esetleg a későbbiekben adnának valóban hasznos válaszokat, csak a korábbi lepontozások végett már nem veszik komolyan...
2010. febr. 25. 10:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
54%

Ó, akkor azt hiszem, én még egészen jól állok október óta, bár az utóbbi napokban rengeteg kérdésre írtam tapasztalatból válaszokat, úgyhogy a hét végére nyolcvan százalék körül leszek... :D

Bosszant is meg nem is, dehát tenni nem tudok ellene. :)

2010. febr. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
86%
Tényleg bosszantó,ha valaki normális választ ír és egyből lepontozzák. De ez van. Ez egyeseknek nagyon jó szórakozás.
2010. febr. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
86%
Vannak olyan kérdések amik véleményfüggőek, az én kérdéseimben az ilyeneket csak felfelé pontozom, még ha nem is értek vele egyet, de értelmesen fogalmazta meg azt a választ.
2010. febr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
53%
Ez pontra megy! Itt toplista van. Persze, hogy sokan irtják a versenytársakat. :)
2010. febr. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
89%
Én nem vettem észre, mert egyáltalán nem nézem a pontozást, hanem inkább a válaszokat olvasom el. Fölösleges is ez az egész, százalékok nélkül is el tudja dönteni a kérdező, hogy melyik válaszoló tanácsát fogadja meg és melyikét nem.
2010. febr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Amióta kivették azt a dolgot, hogy a lepontozott válaszok eltűnnek, azóta a dolog jelentősége 0.
2010. febr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Egyszer szóltam hozzá politikai témához, egyáltalán nem fröcsögve, csak simán érvekkel bevédtem éppen a konzervatív oldalt. Fél órán belül kilencvenvalahány százalékról negyvenvalahányas lettem hirtelen. Ebből azt szűrtem le, hogy egyrészt milyen kicsinyes módszerekkel "küzd" a nagyonliberális társaság, másrészt, ha 40-50-60% körüli embert látok, akkor csak annyit gondolok, hogy valószínűleg pasi, és hozzászólt már a politikában. 80-90% fölöttieket inkább csajos témákban, női válaszolókat látok. Nyilván a 10-20%-os ember már tényleg egy gyökér szokott lenni, ez a hozzászólásán is meglátszik.
2010. febr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
78%

Politikai témában nem érdemes hozzászólni szinte semmit. A szélsőségek vagy ezért vagy azért fognak lepontozni. Bár lány vagyok, minden kérdésre válaszolok, amiben vagy véleményem, vagy tapasztalatom van, és szerintem többnyire értelmesen. Vannak érveim, de nem számítanak.

Talán tényleg jobb lenne, ha én is a sminkes meg fogyókúrás kérdéseknél válaszolgatnék... :)

2010. febr. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a reagálásokat! Látom, itt is garázdálkodott egy unatkozó-lepontozó, hát no comment...

Nektek annyit, hogy maradjatok lelkes válaszadók, én is úgy teszek, aki pedig lepontoz, élvezze nagyon! Más lehetősége élvezetekre nemigen van... Minden jót!

2010. febr. 25. 20:08
 20/21 anonim ***** válasza:
72%
Igen. Szerintem vannak, akik ezt valamiféle versenynek gondolják, ami részben nem gond, ha ő is jól válaszol, jó kérdést tesz fel. Ez a pontozásos dolog nagyon relatív, egyénfüggő. Én ha valaki ocsmánykodik leszavazom, aki a kérdésre válaszol - és tuti jól -, annak zöldet adok, a se nem jó-se nem rossz válaszokat figyelmen kívűl hagyom. Mivel rengetegféle kérdés-válasz és embertípus van, ezért szerintem erre sincs tökéletes recept. De a ronda dolgokat nem lenne szabad hagyni (pl.:anyázás).
2010. febr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!