Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A legtöbb tehetős cigány...

A legtöbb tehetős cigány miért szereti a fényűzést?

Figyelt kérdés

Sokszor lehet látni náluk ezeket a limunizos ballagásokat, 20.000-es kötegek között fekvő csecsemőket, csicsás, aranyozott bútorokat, stb.

Rasszizmus nélkül kérdezem, én tényleg kíváncsi vagyok erre. Ez a kultúrájuk része?



2015. jún. 3. 18:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

"lol neked az egész hozzászólásod a csajozásról szól."


"Túl sokat jársz pesti klubokba? :DD

mert tényleg mint látod mindened a csajozásról meg a pénzről szól. "



Az embereket baromi alapvető vágyak vezérlik. Olyanok mint: élelem, hatalom, nemi vágy. Ezek mindegyike kapcsolatos a pénzzel. Mint ahogy az állatvilágban is azok a hímek a legsikeresebbek, akik a legerősebbek, legjobb vadászok, legtöbb tartalékot tudják felhalmozni, úgy az embereknél is a nők számára a biztonságot a pénz és az erő (mind fizikai, mind átvitt értelemben) jelentik. Ha kicsit messzebbről nézed a dolgokat, rájössz, hogy igazam van, de ehhez kicsit tovább kell látnod az orrod hegyénél.



"És már elnézést hogy ilyet írok, de szerintem jó dolog az hogy cigányok vagy akár zsidók együtt élnek magyarokkal. "



Zsidókról senki nem beszélt, cigányokról meg annyit, hogy nekem a Borsodból származó barátaim nem ennyire lelkesek. Talán fáradj el egyszer a budapesti Hős utca 15-be, a Nyócker mélyére, a Dzsumbujba vagy tegyél egy körutat Borsodban. Kíváncsi vagyok, akkor is ilyen multikulti-párti leszel-e.

2015. jún. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Ha kicsit messzebbről nézed a dolgokat, rájössz, hogy igazam van, de ehhez kicsit tovább kell látnod az orrod hegyénél. "


Neked kellene távolabbra látni. :)

Felhozod az állatvilágod és tényleg az állatoktól is sokat lehet tanulni, nézd a békés indiánokat...

De ez megint csak általánosítás.

Pl: a farkasoknál egy életre választ magának párt az egyed, az alfa nőstény megalázkodó hímet, az alfa hím megalázkodó, behódolni tudó nőstényt.


Persze az embereknél másképp van, de a fajoknál is. Mindenhol másképp :)

2015. jún. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Zsidókról senki nem beszélt, cigányokról meg annyit, hogy nekem a Borsodból származó barátaim nem ennyire lelkesek. Talán fáradj el egyszer a budapesti Hős utca 15-be, a Nyócker mélyére, a Dzsumbujba vagy tegyél egy körutat Borsodban. Kíváncsi vagyok, akkor is ilyen multikulti-párti leszel-e."


Éltem a nyóckerben, igaz hogy talán 2 hónap sem volt.

Budapest része. Aki nem szereti ne panaszkodjon, menjen el.


Nekem nem volt soha semmi gondom, írtam is már valahol hogy csak ott láttam hogy egy cigány családból az egyik tini lány felveszi a szemetet.. Magyar ilyet csinál?? Főleg ha lenézi a nyóckert.... én még magyartól nem láttam. Megy is tovább emelt fővel.


Ha neked valami sérelmed van akkor az nem feltétlenül az hibájuk, hanem rávilágítanak arra hogy miben nem tudod megvédeni magad.

2015. jún. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!