Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit vegyek a legjobb (lány)...

Mit vegyek a legjobb (lány) barátomnak?

Figyelt kérdés

Annyira szeretem mert olyan kedves és jófej vele, nha de ez most nem lényeg!

Azt akarom megtudakolni,hogy szerinteek mit vegyek neki (közelgő) szimonetta néznapra?

Mindig halnak "csúfoljuk" vmiről régről ráragadt és arra gondoltunk , hogy veszünk 1 aranyhalat neki dehát az 2 ember között elosztva sok money!

Ezért arra gondoltam, hogy ti mondhatnátok pár ötletet, hogy mit vegyek neki!? kb.: 1000-1200Ft-ig gondolkozzatok mert azt még 2 felé osztom!


2009. okt. 20. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát annak ellenére, hogy a legjobb barátodnak mondod, nem szánsz rá túl sok pénzt...
2009. okt. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Vegyek fel rá hitelt?

Am csak annak veszekl aki a legjobb!

Am még ugyan aznap másik barátomnak is tortát kell vennem + ajándékot!

Szal nem sok mrad!

2009. okt. 20. 18:30
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
vegyél óvszert
2009. okt. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegyetek neki plüsshalat, egy jópofa, halas képeslappal! :) Talán megoldható hitel nélkül is... :D
2009. okt. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ez jó ötlet, köszike!

Igen hát nem kell hozzá provident!! :D

2009. okt. 20. 18:59
 6/8 anonim ***** válasza:

most erről eszembe jutott az hogy ültünk a moziba haverokkal és a torkomon ragadt egy popcorn:D és elneveztek popcornnak:D

és a 16. születésnapomra 16 zacsi popcornt kaptam tőlük:D


Sztem ez a plüsshal nagyon édes :)

2009. okt. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez jópofa!! :P:D
2009. okt. 25. 14:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Erényövet.
2009. nov. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!