Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A fiúk többsége miért nem...

A fiúk többsége miért nem jegyzi meg a fontos dátumokat?

Figyelt kérdés

A barátom nem mindig tudja a fontosabb dátumainkat,nem tudja mennyi idős a mamája meg ilyenek. Kicsit fura ez.

Ti hogy vagytok vele?


2010. márc. 7. 20:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én néha a saját életkoromat sem tudom. Nagyobb gondjaim is vannak:D
2010. márc. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
én a szüleim,tesóm, mamám szülinapját tudom, meg a névnapot de azt csak sacc, azt ennyi. Nincs kedvem más dátumokat jegyezgetni.
2010. márc. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
te mikor születtem én??? aszondja április május ... :d
2010. márc. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem fel vannak írva a zsebnaptáramba.
2010. márc. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

kit érdekelnek?

Azt tudom mikor lesz a meccs a tvben meg, hogy van-e sör. Többi nem fontos.

2010. márc. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Azt tudom, hogy én azért, mert nem tulajdonítok neki jelentősséget. Nem nagyon van hatással az életemre. De például a saját születésnapomat is elfelejtem az esetek többségében. Komolyan.
2010. márc. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
én szülinapokat tudom, a névnapokat meg nézem néha, meg ha netre felmegyek myvipre meg ilyesmik akkor ott látom:D
2010. márc. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos a pasik nagyon buták. Ez van.
2010. márc. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

a párom is nagyon feledékeny...legutóbb a névnapomat felejtette el. MA meg szóltam, hogy vegeyn virágot az anyukájának (mert holnap nem lesz rá alkalma)...természetesen elfelejtette...

ha "nagy leszek" írok erről egy könyvet:)

2010. márc. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%

Számunkra ez egyáltalán nem fontos, ennyi. Én pl azt sem tudom mikor van a névnapom, fogalmam sincs hogy anyám hány éves (+-3éve differenciával lehet h eltalálnám:D)...


20f

2010. márc. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!