Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kell lenézni a 9-10 év...

Miért kell lenézni a 9-10 év körüli gyerekeket, akik szeretnek Minecraftozni?

Figyelt kérdés
Most volt nem rég a Mineshow, sajnos én nem tudtam elmenni rá. Néztem több beszámoló videót is, és mindegyik alatt ott voltak a lenéző kommentek, hogy a sok kilencéves így meg úgy, meg hogy ez inkább babazsúr volt, meg ilyesmi. Én ezt nem értem. Mi baj van azzal, ha egy GYEREK szeret JÁTSZANI? Miért kell lenézni azokat a gyerekeket, akik szeretik ezt a játékot? Szerintem pont az a jó benne, hogy minden korosztály élvezheti. Én is élvezem 25 éves lány létemre, és a 10 éves unokaöcsém is szereti. Nem értem, miért kéne azért lenéző és bántó kommenteket írni, mert valaki nálam fiatalabb is szereti ugyanazt, amit én is.
2015. aug. 7. 20:10
1 2
 1/12 anonim válasza:
Igazából nem a korukkal van a baj hanem a játékkal mert màr szinte ( 80% ) mindenki meguta.
2015. aug. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
röviden mert idegesítőek
2015. aug. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Na és mi idegesítő rajtuk? Szerintem cseppet sem idegesítőbbek, mint pl. az én gyerekkoromban a Halász Judit rajongók.
2015. aug. 7. 20:20
 4/12 A kérdező kommentje:

"Igazából nem a korukkal van a baj hanem a játékkal mert màr szinte ( 80% ) mindenki meguta."


Ha megunták, minek mennek el a Mineshow-ra, és minek nézik meg a videót? A videó alá írt kommentekről van szó.

2015. aug. 7. 20:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszik,mi a fenét érdekel, hogy mit írnak a kommentekben?
2015. aug. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
az, hogy még éretlenek arra, hogy más emberekkel játszanak együtt normálisan.
2015. aug. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2015. aug. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Csak azért érdekel, mert az unokaöcsémet is bántják.


Én inkább azt tartom éretlennek, aki emiatt gúnyolódik. Egy 9-10 éves már rég tud közösségben játszani, vagy ha nem, épp ideje, hogy megtanuljon.

2015. aug. 7. 20:31
 9/12 A kérdező kommentje:
Kösz a linkelt kérdést, itt nem a gyerekkel van baj, hanem a szülővel, de nem minden szülő ilyen.
2015. aug. 7. 20:32
 10/12 anonim ***** válasza:

De igen, a gyerekkel van a baj


"Egy 9-10 éves már rég tud közösségben játszani, vagy ha nem, épp ideje, hogy megtanuljon."


Rosszul látod. Látszik, hogy nem internetes videojátékokon nőttél fel - én igen, és a saját bőrömön tapasztaltam meg, hogy micsoda frusztrációt képesek okozni az ilyenek. Szó szerint káros hatással vannak egy gyerek mentális egészségére.


Persze a kommentek gondolom nem csak emiatt születtek meg, de őszintén szólva nincs kedvem belemenni a Minecraft világába mert már évek óta nem játszottam.


21/f

2015. aug. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!