Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez bunkó viselkedés?

Szerintetek ez bunkó viselkedés?

Figyelt kérdés

Igazából annyiról van szó,hogy tegnap írtam egy üzenetet az egyik közösségi portálon egy ismerősömnek.Felköszöntöttem a hölgyet/leányzót nőnap alkalmából.Semmi személyeskedő,vagy sértő nem volt benne,kedves,egyszerű köszöntés volt,a magam stílusában,amit már megszokott tőlem.Elolvasta,és megköszönte,röviden,tömören.Aztán pedig,még aznap kitörölte a levelei közül.Ezt onnan tudom biztosan,hogy a levél státusza elolvasott és törölt levél volt,tehát ez ezer százalék,jelzi,ha ki van törölve.

Ezen önmagában nem is problémáznék,ha nem érezném azt,hogy nem is vagyok annyira fontos emberke az életében,mint gondoltam.Ennél azért jobbnak hittem a kapcsolatunkat.Annyira,hogy talán reménykedtem is a kölcsönös szimpátiában,ami élőben megvolt,barátilag.

Én egyébként nagyon érzékeny figura vagyok,talán felfújom a dolgot.Ti mit gondoltok erről?Szerintetek rögtön kitörölni egy levelet bunkó dolog,vagy más oka lehetett rá?Milyen indokok lehetségesek szerintetek?Én jobb magyarázatot nem tudok,talán azt,hogy sok volt belőlem,tehát nyomulásnak vette.

Egyébként van párja,és én úgy érzem,inkább baráti stílust ütöttem meg,mint sem nyomultam volna,tiszteletben tartom a kapcsolatát,és semmi olyat nem írtam,ami célzásnak vehető,maximum olyan élcelődéseket,amik szóban eddig is elhangzottak közöttünk.

Elege van Belőlem,igaz???Vagy szégyenli a levelet?


2010. márc. 9. 23:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem elolvasta, tudomásul vette és kitörölte, ez nem egy szál virág amit ki lehet tenni, egy bitekből álló gesztus, a gesztus értékét nem törölte ki azért mert a levelet igen.. Amúgy meg kaphatott nőnapkor vagy 100 levelet... Gondolom 5-10 essével törölte őket, értéket nem képvisel egy digitális levél...
2010. márc. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
87%
Jááááj,ez a kombinálás a lányokra jellemző :D Szerintem ne lovagolj ezen a levél dolgon.Egyszerűen állj elé és hívd el randira.Ha igent mondd,akkor nyert ügyed van,ha nemet akkor nincs min tovább agyalni.Tudom,hogy könnyű mondani,de hidd el,ezzel a levél dologgal semmit nem fogsz tudni arról,hogy bejössz-e neki.Lehet,hogy azért törölte,mert betelt a postaládája és muszáj volt.Nem ez a lényeg,hanem,hogy szedd össze magad és lépj.Jobb a biztos rossz vagy jó,mint a bizonytalan!!!!
2010. márc. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
99%
Arra nem is gondoltal hogy csak siman kitorolte, mert minek az oda? Egyszer elolvasta, valaszolt es kesz! Mit varsz meg?
2010. márc. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
98%
Ha van párja, minek őrizze meg az üzeneteket. Tudomásul vette és kész. Nekem ez a véleményem. Én is kaptam tegnap nőnapra egy nagyon kedves üzenetet, egy ismerősömtől, és kitöröltem, de azonnal. Nekem férjem van, és nem szeretném, ha félreértés lenne emiatt!
2010. márc. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
98%
Miért lenne bunkó viselkedés? Megkapta, elolvasta, válaszolt rá, törölte. Én is szoktam törölni a már nem aktuális leveleket: ez nem bunkóság, egyszerűen rendet tart a postafiókjában.
2010. márc. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
94%

Te nem vagy százas, komolyan mondom! Felköszöntötted mailben. Elolvasta, tudomásul vette és törölte. Mégis, mit kellett volna szerinted vele csinálnia? Kinyomtatni, bekereteztetni és kiszögelni a szobája falára az ágya fölé???


Te minden xar emailt elraksz? Minek? És arra nem gondolsz, hogy a te köszöntőd lehetett mondjuk aznap az 529-ik? Mit csináljon velük? Tapétázza ki velük a házat? Vagy gondolod, hogy a többi 528 felköszöntő is besértődött, amiért kikukázta a kukábavalót? Ez nem villanyszámla vagy adóbevallás, hogy évekig őrizgetni kelljen, te nagyon nyomi!!!

2010. márc. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és hasznos válaszokat.Lehet,hogy be kéne állnom érzékeny lelkű,kombinálós kislánynak? :-D :-D :-D
2010. márc. 10. 00:09
 8/30 anonim ***** válasza:
66%
lol niiiiice ^^
2010. márc. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Köszi Neked is a választ,Te rendkívül okos! :-)
2010. márc. 10. 00:11
 10/30 anonim ***** válasza:
91%
Annak örüljél, hogy elolvasta!! Talán virágot várt tőled??
2010. márc. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!