Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért költenek a tüzijátékra...

Miért költenek a tüzijátékra rengeteg pénzt mikor családok éheznék tele van az ország hajléktalanokkal éhezőkkel? Miért nem adják azt a pénzt az éhező családoknak vagy látják vendégül a trófeában mondjuk a népet ebből a pénzből?

Figyelt kérdés
2015. aug. 20. 19:00
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
86%

a sajat felelosseg ott kezdodik annyi gyereket valal az ember amennyit el tud tartani.

ehezo csalad kerdes megoldva

csereljem kocsimat bringara mert a szomszedban csorok laknak

o eletuk o dontesuk

maradjon el az unnep mert eheznek ???

2015. aug. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
A szinha meg ilyesmi mas mert ott fizetnek érte. De mikor éheznek az emberek nem a tüzijátékra kellene elszórni a pénzt. Ez olyan mint kicsiben egy csalad ha nincs mit enniük nem a szigetre fogjak befizetni a gyereket hanem kajat vesznek. Hiaba megy mas gyerek a szigetre
2015. aug. 20. 19:45
 13/29 anonim ***** válasza:
91%
Sok turista pont augusztus 20-ra időzíti az itt tartózkodást, a turizmusból sok pénz visszajön.
2015. aug. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
65%
Mi nem ehezunk szuper jol elunk es a tuzijatek szep
2015. aug. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
15%
14-es te lennél Magyarország lakossága? Akkor jó, megnyugodtam, minden rendben.
2015. aug. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
95%
Kedves kérdező, ironizáltam, azt hittem, ez egyértelmű.:-) Sajnálom, ha minden mást, amit említettem (egyetemek, kutatóintézetek stb.) bezáratnál.
2015. aug. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Na kutatointeznek van értelme a tüzijátek meg csak felesleges luxus inkább enni adjanak az legyen az ünnep
2015. aug. 20. 21:10
 18/29 Argloss ***** válasza:
97%

Az éhezőt nem szabad etetni, mert akkor nem akar majd megdolgozni semmiért sem. Biztos te is hallottál már olyan emberekről akik segélyekből élnek. A lehetőséget kell megadni arra, hogy pénzt szerezhessenek. Több munkahely kellene és minimalizálni az ingyen pénzosztást a munkaképes emberek számára, hogy legyen munkavállalási kedv is.

A tűzijátéknak turisztikai értéke van. Jönnek az emberek. Vesznek ezt-azt, beülnek éttermekbe stb. Szerintem több értelme van, mint random embereket etetni. Az végképp nem segítene senkin.

2015. aug. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
95%
Tegnap jöttem haza külföldről. A repülőn beszélgettem egy amerikai turistával, ő pl. direkt jött az ünnepen. Nincs egyedül.
2015. aug. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó, az teljesen irreleváns, hogy te éppen kit nézel le bármilyen apróság alapján, csak a saját értelmi szintedet mutatja. Márészt NEM, nem azt mondtam hogy konkrétan egy dolog miatt jött ide, ha menne az értő olvasás, akkor egyértelmű lett volna. De ha te valahova mész nyaralni és a megfelelő időben van valamilyen helyi ünnep, akkor nem nézed meg? Egyébként is jött volna valamikor nyáron, de ha már megtette, akkor olyankor tette, amikor valami esemény van a városban.
2015. aug. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!