Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 15-20 éves lányok! Ti mit...

15-20 éves lányok! Ti mit gondoltok azokról a srácokról akik valamilyen szinten szimpatizálnak a Náci ideológiával és (ettől elvonatkoztatva) jobb/szélsőjobboldali nézeteket vallanak?

Figyelt kérdés

Most leszögezem: Nem vagyok Náci, nem vagyok 200 kilós, kigyúrt, kopasz, cigánygyűlölő szkinhed, nem akarok egy zsidót/cigányt sem megölni. És nem is üvöltetem 0-24 a Hitler beszédeket, sőt! Még a lábtörlőm se egy nagy, piros téglalap, középen egy fehér kör, benne egy fekete horogkereszttel. Csak szimpatizálok Hitler 1-2 nézetével és a Jobbik ifjúsági táborát gyarapítom. Nem gondolom magam kifejezetten rasszistának sem, egyszerűen csak nem kedvelem a bűnöző/ingyenélő ...tudjuk kiket. A tömeges fajirtást persze valahol elítélem, de azért mind tudjuk, a média eléggé elferdíti a valóságot.


Ha ettől függetlenül egy "aranyos", kedves de kifejezetten őszinte sráccal találkoznátok aki a fenti nézeteket vallja, érdekelne titeket? Vagy élből elhajtanátok? 16f



2015. aug. 31. 15:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
16%
Ne idegeskedjetek tökfejek, Hitler már itt van. Én is a te nézeteidet fogom vallani (veled kapcsolatban) kedves tini. Kit érdekel, hol és milyen módon fordulsz fel az ő érdekében. Tedd csak nyugodtan, legalább nemesedik az emberiség.
2016. okt. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
78%
Figyelj csak ide kedves kérdező én is voltam jobbik ifi, de 3 hónap után ki is léptem, mert holokauszt tagadó és erősen antiszemita ( a többi már nem érdekel.)Fúúújj!!!!Elég ebből! Nem is tudom mit kerestem ott nemzeti érzelmű (zsidóként). És ne hangoztass, ilyen nézeteket, nem lesz ennek jó vége.Ja és képzeld 16 éves lány vagyok és elítélem az, ilyen fajgyűlölő kis szemeteket.70 éve miattatok haltak meg milliók és abból az a 430.000 magyar...
2016. dec. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

A hatos válaszolóból csak úgy sugárzik az értelem, még azt mondja, hogy Hitler jó dolgokat csinált.

Itt az a probléma, hogy senki sem tudhatja, milyen vér csordogál az ereiben, és a hatos válaszoló ugyanúgy be lett volna szarva, ha az SS tisztek vonultak volna el mellette.

Most lehet nagy a szátok, hogy Hitler milyen király pasi volt és megtisztította a világot a férgektől, lehet ti is azok közé a ,,férgek" közé tartoztatok volna.:)Kutakodjatok kicsit a családfátokban, lehet ti sem vagytok tiszták.

Amúgy a kérdésre válaszolva, én ettől függetlenül még ismerkednék veled, mert látom, értelmes vagy, meg tudod indokolni a nézeteidet, igazából szimpatikusnak is tűnsz.

2016. dec. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
13%
12 válaszoló milyen fajgyűlölő szemeteket? A kérdezőnek teljesen igaza van, te meg tanulj történelmet és ne legyél agymosott! a történelmet (amit az iskolában tanítanak) mindig a győztesek írják! Utána kéne néznetek, hogy miért gyűlölte a zsidókat, mert hidd el volt rá oka! Az első világháborúban a néped elárulta németországot. Miattatok szenvedett sok száz/millió ember miután elvesztették az első világháborút! Kérdező, ne hagyd hogy a média és a többi befolyásolja a véleményedet.
2019. júl. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
0%
Utolso vagyok. Termeszetesen semmi bajom a zsidokkal es senki massal. Mindenkitol elnezest kerek akit megbantottam. Reszeg voltam
2019. júl. 21. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nos, azóta 20 körül vagy. Most is olyan ártatlan szemekkel. És üres fejjel. Azért szívesen meghallgatnám elképzeléseidet a mai és a hitleri világról. Nagyjából azt gondolom egyikről sincs sok fogalmad. Miért gondolom? A szó - bármilyen meglepő - árulkodó. Nem mindenkinek, de sokan értik. A pofonok később érkeznek. Nem emberek adják, Te adod magadnak, mikor szeretnél valamit és kiderül, nem megy. Mikor meg kell élni, mikor jó lenne jól élni. Szinte hallom 20 év múlva. A kiégett, átkozódó, világot szidó szentségelést. Fel sem merülhet, hogy önmagad vádlója vagy. Hiszen ehhez akkora emelkedettség kell, amit te látni sem tudsz, nemhogy oda érni.

Körbenézek, mitől ilyen ez az ország, ahonnan menekülnek, akiknek van még reményük élni valahogy. Nagyon sok hozzád hasonlót látok. Így válik egy térség pusztasággá.

2019. júl. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
*run*
2020. jún. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!