Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Akik albérletben laknak...

Akik albérletben laknak milyen a kapcsolatotok a főbérlővel?

Figyelt kérdés
Érdekelmének a tapasztalatok.Esetleg aki már több helyen is lakott albérletben, van viszonyítási alapja.Olyan dolgok érdekelnének, mint hogy "csak úgy" szoktatok e beszélgetni, segít-e valamiben, meg ilyesmi.
2010. márc. 12. 10:19
 1/7 anonim válasza:
74%
Teljesen jó. Két és fél éve nem láttam. De karácsonyra mindig bedob egy lapot.
2010. márc. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
jóban vagyunk vele.
2010. márc. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Eddig csupán akkor beszéltünk, amikor fizettem az albérletet. Most, hogy felszólított, hogy költözzünk ki, egyenesen rühellem! 5 évig laktam nála, és egyik napról a másikra benyögte, hogy márc. végéig költözzünk ki!
2010. márc. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
sok alberletben laktam mar. Az elsö az férfi volt és annyit tudott beszelni, h alig lehetett levakarni, a masodik nö volt és a szomszedban lakott,ö nagyjabol jó fej volt, a harmadik egy idos asszony, aki egy szemilis ven boszorka volt, a negyedik pedig egy milliomos tata, aki olyan öreg, h a pénzert sem tud eljönni. Viszont ha szolunk neki, h baj van, azonnal megcsinaltat mindent. Az elözö harom honapokig (söt evekig) huzta a javittatast. Egyik föberlovel sem voltunk barati vizsonyban, nem hivogattuk egymast.
2010. márc. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Általában jó volt eddig, aa legelső volt talán a leglazább, tarthattunk állatot (nektek büdös, ha büdös), bármilyen változtatást engedett, igaz, nem is újíttatta fel beköltözés előtt. Gyakorlatilag el sem jött, mindig mi vittük el a pénzt neki (pár utcával odébb lakott).

A mostani elég vegyes, szimpinek indult, csak aztán mindenbe bele akart szólni, folyton ürügyet talált (havonta 8-9-szer), hogy eljöjjön, aztán ezt leállítottam, de érthetően nem túl meghitt a viszony. Főleg, mert elég hevenyészett csomó megoldás a lakásban.

2010. márc. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi május óta lakunk ebben az albiban, havonta viszem az albérletdíjat, bemutatom a csekket, kicsit beszélgetünk és ennyi. Nem zaklat, mindig én megyek hozzá.
2010. márc. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hmmmm.Én most lakok először albérletben,és ezért érdekelnének a tapasztalatok.

Én jól kijövök a főbérlővel,segít a net-et is miattunk vezettetet be abba a lakrészbe ahol vagyunk.(eddig nem volt olyan lakója akinek kellett volna)Mindig mondja hogy szóljak ha kell segítség valamibe,segít.Nem kötöszködik,hogy mit hova tegyek,meg ilyesmi.Söt..csomó cuccom van a garázsába,a műhelyéből bármit kölcsön vehetünk.(szerszámokra gondolok)igaz azt mondta az elején hogy "nem nagyon lesz nekünk miről beszélnünk"néha elég jól eldumálunk.

2010. márc. 12. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!