Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Angliában szeretnék dolgozni....

Angliában szeretnék dolgozni. Kivel érdemes felvenni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam, hogy Angliában érdemes próbálkozni, ha munkát keresek, viszont nem tudom kihez fordulhatnék ezügyben.

Olyanokra gondolok, akik segítenek nekem odakint szállást találni, meg felvenni a kapcsolatot a munkahelyekkel.

Ismertek ilyeneket?



2015. szept. 11. 07:27
 1/4 A kérdező kommentje:

Pontosítom a kérdést: van olyan munkaközvetítő cég, ami tényleg kiközvetít angliai munkára úgy, hogy szállást is biztosít és nem akar lenyúlni?

Vagy inkább ne viccelődjek?

2015. szept. 11. 09:32
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenféleképpen próbáld meg feltérképezni, hogy az ismerőseid közül ki van vagy ki volt kint és tőlük kell érdeklődni. Közvetítő cégekhez is csak akkor forduljál, ha előtte le tudtad informálni.


Barátom közvetítő céggel volt kint. A munka rendszertelen alkalmi munka feketén, fillérekért; a szállás matracokon egy lepukkant tornateremben. Akkor lépett le, amikor még az útleveleiket is be akarták szedni. Utána még hetekig fenyegették, hogy agyonverik, ha nem megy vissza hozzájuk. Vannak ilyen cégek is.

2015. szept. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Érdemes olyanokat keresni, akik már kint dolgoznak.


fizetned mindenképpen kell: kint 6,5 font az órabér. amíg elvisznek mindenhova, ahol intézkedned kell, az minimum 30-40 óra: szállás, ni interju, háziorvos, munkahely, boltok, stb, stb. 200-500 font, ha mázlid van, nem előrre, hanem fokozatosan, vagy a munkabéredből utólag.


Jogsid van? pizzafutár, kajafutár munka a legegyszerűbb. voltam mosogató: monoton, és egészségtelen, nyelvbe nem tudsz fejlődni, és kapcsolataid sem lesznek. pincér: tiszta stressz. a futárkodás nyugis munka, viszont esőben is kell menni, de lehet vele sokat keresni.


Melyik részre akarsz menni? mennyire tudsz angolul?

2015. szept. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. 2-es válaszoló, az nagyon durva, fúú, bakker, még jó, hogy le tudott lépni.

3-as válaszoló: haladó szinten nyomom az angolt, még szólnom kell, hogy lassabban beszéljenek hozzám és van egy-két szó, amit nem értek. Van jogsim, de járgányom nincs. Viszont szívesen lennék futár. Lehet, hogy Romániából is ki tudnak közvetíteni, azt mondják, azok rendesek.

2015. szept. 11. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!