Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gothok! Milyen a szobátok?

Gothok! Milyen a szobátok?

Figyelt kérdés
Csak úgy kíváncsiságból kérdezem:))
2010. márc. 14. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Sajnos az öcsémmel vagyok egy szobában, szóval túl sok lehetőségem nincs, mindig rendetlenség van - a fiúk már csak ilyenek... de ha lenne saját szobám, kerítenék pár kovácsoltvas gyertyatartót, dísztárgyat, a függöny meg biztosan organzából lenne :) A posztereket nem szeretem.

Á, csak álmodozhatok róla egyelőre :)


L19, goth

2010. márc. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Utánanéztem és szép ez az organzafüggöny,bár nekem egy teszkós újságban látott kalózos függöny a kedvencem:D
2010. márc. 14. 12:18
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Átlagos, de egy-két aprósággal vittem bele olyat, ami tetszik. Pl falon van egy tükrös mécsestartó, fekete anyagokkal kidíszítettem egy nagy tükröt, van 2 szép fekete gyertya tartóm, benne nagy vörös gyertyával, vörös pléd az ágyon, fekete díszpárnák. :)

Ez már nem gothos, de tele van a szobám delfines figurákkal, mert megőrülök értük. :)

20/L


ui: és a tiéd? :)

2010. márc. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem sűrűn van rend,úgysem jön hozzám senki,csak barátom ő megszokta,nem zavarja.Sok ruhaanyag varráshoz,átalakításhoz.Most halványzöld,plafon fehér fal,ami tiszta penész lett úgy fél éve,lehet festeni majd.(vörösre szeretném)rajta láncos(aranyszínű) csillár,amin hosszú sötét gyöngysor van dísznek.Fölötte rozettadísz.Falon saját festmények többnyire,legtöbb keret nélkül.ajtó felé csigavonal dísz festve egy őzkoponya köré.Poszter nem kell,olyan gyerekes,komolytalan tiniszobás,azt utálom.Polc,saroklámpa,az is régies+a polc is hozzá.Vörös szatén ágytakaró,fekete,sötétkék terítők,sötét szekrény,asztal,régi gyertyatartók,azt gyüjtöm.100 éves kissebb szekrény,és egy 200 éves zongora,ami fekete és rég nem nyúlt hozzá senki...Igaz nem vagyok behatárolva gothnak,vannak dolgok amik jellemzőek rám.1 olyan ismerősöm sincs,de ez nem is érdekel. 22
2010. márc. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hm,szép lehet a szobád:) (amúgy azért írtam ki a kérdést hogy ötletet merítsek,van egy kis zsebpénzem,alkotókedvem meg naaaaagy szobám:)


Az én szobám legfőképp túlzsúfolt,mert mindenki ide rak be mindent ami máshol nem fér el (van 3 ágy,két asztal,egy szekrénysor,egy plusz szekrény:S)

Ettől függetlenül igyekszem a saját stílusomra alakítgatni.


Van egy fehér fémvázú polcom amin lyukak vannak,azokban tartom az ékszereimet:D A legfelső polcom dugig van gyertyákkal,nagyon szeretem őket. A második polcon vannak a privát könyveim,amiket én vettem/kaptam/elkunyeráltam (:))

A többi polcon semmi extra,van egy mandalanaptáram meg kézzel díszített gyertyatartóim. A falamon van egy arany-fekete-bordó macska maszk,több éves,de azért még szép (olyan velencei stílusú,én csináltam).

A falam képekkel,a gépasztalom kacatokkal van teli például

,gyertya,üveg ékszertartó-tálacska (ami igazából valami olajmécsestartó volt),sólámpa.

Az ágyamra azt mondják győzikés,pedig nekem tigriscsíkos a lepedőm,nem is zebra. Díszpárnám nekem is van,igaz csak egy,de ahhoz sok emlék fűződik,fekete alapon egy szívet körülszorító kobra van rajta.

Amit igazán szeretek az az ágyammal szemben lévő szekrénysor,teli könyvvel:) és az ajtómon lévő indiai nemezelefántos-csengős dísz.


Azt hiszem az én szobám nem "gothos" de azért van olyan fura mint én:)

15/L

2010. márc. 14. 12:37
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nincs pénzem, hogy kedvem szerint rendezzem be, így nem nagyon foglalkozok a szobámmal. De ez nem zavar, úgy vagyok vele, "az igazi művész lelkében tartja otthonát" :) Inkább könyvekre, ruhákra, koncertekre költök, és lakberendezésre nem marad. A bútoraim olyanok, amilyenek, átlagos szocreál panelbútorok, most hogy néznének ki ide gyertyatartók meg hasonlók? Ennek ellenére azért van kettő :P Falon képek, és a régi művészeti estjeink plakátjai (rajzokkal), néhány fotó, a vállfákra halmozott kint levő ruháim, hosszú szoknyák, fűzők, stb. szerintem egyértelműsítik goth mivoltomat, ha már maga a szoba nem annyira :D és régebben Anyukám vett nekem fekete bársony függönyt (jó fej, ugye? ;) ) na az elég stílszerű.

29/N

2010. márc. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

néhány victoria frances meg bandás poszter..gyertyatartók meg egy hatalmas gyönyörű festett téli erdő (anno nagyanyámtól örököltem, de meseszép)

15/F

2011. ápr. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a túlzott felhajtást, szóval a falak fehérek, mélybarna laminált padló, egyszerű fekete vászon sötéttítő függöny. Pár egyszerű teamécses egy nagy méretű lapostányéron, sok könyv.

A falakon pár régi, vintage horrorfilmes poszter és fekete fehér fotók a 20as évekből (egy pici régiségboltban találtam őket olcsón). Az ágyam jó nagy, szürke ágyterítő, sok párna. Csináltam fölé baldachint egy pókháló szerű necc anyagból.

Szeretem a virágokat, van 5 db cserepes vajszínű minirózsám.

2011. máj. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!