Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Beköltöztem egy városba, hogy...

Beköltöztem egy városba, hogy munkát találjak, de nem tudom, hol kezdjem a keresést. Merre érdemes kérdezősködnöm?

Figyelt kérdés
Decemberig beköltöztem egy városba, hogy munkát találjak. Úgy volt, hogy egy ismerős be tud juttatni valahova, de úgy néz ki, hogy mégse. Nem akarom, hogy csak úgy kárbavesszen az itt töltött idő, ezért szeretnék valami melót találni, viszont kezdő vagyok a dologban és gőzöm sincs, hogy merre kezdjem a kutatást. Milyen helyekre érdemes elmennem ilyen ügyben és hol érdemes kérdezősködnöm, ha munkát akarok találni?

2015. okt. 18. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Van bármilyen szakmád? Értesz bármihez?
2015. okt. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szakmám nincs, csak diplomám. Jártas vagyok irodai munkában, értek a számítógépekhez. Irodákat már hívogattam, persze sehol semmi.
2015. okt. 18. 13:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Munkaügyi Központ, magán munkaközvetítő irodák, netes hirdetések, ingyenes hirdetési újságok, Facebook stb.
2015. okt. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszi.
2015. okt. 19. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!