Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Pál Feri atyával lehet négysze...

Pál Feri atyával lehet négyszemközt beszélni valahogyan?

Figyelt kérdés
Nagyon szimpatikus, hallgattam előadását és szeretnék kicsit beszélgetni vele, hogy tanácsot kérjek tőle. Szerintetek hogy tehetném ezt meg? Gondolom, előadás végén sorban állnak hozzá az emberek, és olyankor csak pár szót lehet vele váltani.
2015. dec. 26. 15:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle e-mailban, vagy menj oda hozzá személyesen még mise előtt, és akkor egyeztessél vele időpontot.
2015. dec. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És szerintetek ezért kell majd fizetnem neki?
2015. dec. 26. 20:27
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát csak nem kérnek ezért pénzt...?!


Amúgy sok sikert kívánok hozzá, én 6 hónap alatt 4 különböző ( nem felkapott,ismert) atyától szerettem volna időpontot kérni beszélgetésre, annyira sem jutottunk el hogy megnézzék a naptárukat!

Nem vagyok az a típus, aki feltartja a papokat, de szükségem lenne tanácsra! Általában időhiány miatt leráztak vagy nem is válaszoltak az e-mailra!


Hátha Neked nagyobb szerencséd lesz, mert úgy látom hogy ehhez már szerencse is kell! :-))!

2015. dec. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

# 3


A saját papoddal kéne kezdeni, ahova egyházközségileg tartozol. Neki az a dolga, hogy neked segítsen. A másik papnak meg az a dolga hogy a saját hívein segítsen, nem azon, aki az utcáról betoppan hozzá.


A saját papod meg majd kér neked időpontot a megfelelő atyánál, ha az adott problémában ő nem tud segíteni. Jobban is tudja, hogy kihez irányítson.

2015. dec. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

#4.

Köszi a tanácsot!

Hidd el nem az "utcáról toppantam be" hozzájuk!

Nem véletlenül nem beszéltem a saját papunkkal, nem olyan egyszerű a mondanivalóm.

Végül is lehet hogy már nem is baj hogy nem kapok tanácsot.

Lehet hogy az sem véletlen hogy velük nem tudok beszélni...

Egyik helyen becsukódnak az ajtók, a másik helyen meg kinyílnak...


Kedves kérdező ne haragudj de engem nagyon bánt ez a dolog, nagyon szeretném, ha legalább Neked sikerülne!

Próbálj kérni tőle e-mail címet vagy telefonszámot!

2015. dec. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Fura, én azt hittem, hogy az Egyház mindenkit tárt karokkal fogad. Ez alapján meg inkább úgy tűnik, hogy úgy működik, mint a háziorvosi ellátás.


Amúgy láttam ma az atyát, sajnos beszélni nem tudtam már vele, mert addigra elment, de újra fogok próbálkozni.

2015. dec. 27. 22:37
 7/13 A kérdező kommentje:
Nincs esetleg itt olyan, aki beszélt már vele személyesen? Hogy zajlik ez, időpontot ad? Vagy ő dolgozik pszichoterapeutaként is?
2015. dec. 30. 14:57
 8/13 A kérdező kommentje:
Nekem muszáj beszélnem ezzel az emberrel. Minél többet hallgatom, annál inkább meggyőződésemmé válik, hogy rá van szükségem.
2015. dec. 30. 15:07
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!


[link]


[link]


Ezen a két helyen segítőkész emberek vannak, kérdezd meg tőlük az Atya elérhetőségét!

Vagy akár a problémáddal kapcsolatban is írhatsz nekik,

ők legalább válaszolnak Neked!

2015. dec. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ma odamentem hozzá, beszéltem vele. Azt mondta, hogy gyóntatás előtt odamehetek hozzá, és elmondhatja azt, mit gondol a problémámról, de ha egy hosszabb folyamatról van szó, akkor inkább mást ajánl.
2016. jan. 1. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!