Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Pál Feri atyával lehet négysze...

Pál Feri atyával lehet négyszemközt beszélni valahogyan?

Figyelt kérdés
Nagyon szimpatikus, hallgattam előadását és szeretnék kicsit beszélgetni vele, hogy tanácsot kérjek tőle. Szerintetek hogy tehetném ezt meg? Gondolom, előadás végén sorban állnak hozzá az emberek, és olyankor csak pár szót lehet vele váltani.
2015. dec. 26. 15:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azért majd meséld el hogy sikerült-e végül is! :)
2016. jan. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Rendben. De, mint már írtam, végül is beszéltem már vele, tehát egyáltalán nem arról van szó, hogy megközelíthetetlen lenne. De remélem, azért tud majd rám kicsit több időt is szakítani. Lehet, hogy gyónok is nála, sőt, azt is megkérdezhetem, hogy csatlakozhatok-e önismereti csoporthoz, amit ő vezet.
2016. jan. 3. 17:11
 13/13 anonim ***** válasza:

Örülök hogy sikerült Neked! :)

Az én utam valószínűleg nem ez lesz.

Azt gondolom hogy lehet hogy nem véletlenül nem tudtam egy pappal sem beszélni ennyi időn keresztül.

Így csak Isten vezetésére tudtam hagyatkozni.

Most megoldódni látszik a problémám!

2016. jan. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!