Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Külföldön élők, megtaláltátok...

Külföldön élők, megtaláltátok a számításotokat?

Figyelt kérdés
Jó külföldön élni vagy inkább hazajönnél? Kényszermegoldás vagy jól érzed magad?
2010. márc. 26. 21:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
20.27! En is azt hittem h tavol all ez a Svedo. tolem mert a mediterran tersegre vagyok rakattanva, 6 evig eltem Gorogorszagban! Csak hiaba dolgoztam ugy mint allat, nem sok eredmenye lett... Itt meg azert van remeny, szoval kibirom a par ev hideget, megalapozok ezt-azt, aztan huzok vissza a melegbe :) Sok sikert Spanyolorszaghoz! Voltal mar ott amugy?
2010. márc. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Köszi a linkeket. Hát, nem tudom szerintem az itteninél már csak jobb lehet a helyzet. Egyébként nem most fogok kimenni még, kitudja addig lehet változik a helyzet.


Utolsó:

Köszi, neked is sok sikert! :)

Még nem voltam spanyolban sajnos, de mindig is nagy vágyam volt és ott szeretnék élni.

Persze először jobb lenne kilátogatni, hogy tudjam milyen élesben, és csak aztán költözni.

Viszont jó ötletnek tűnik Svédo. is, legalább csak pár évre, amíg "meggazdagszom" :))

2010. márc. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!