Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéreztétek, hogy megtaláltát...

Megéreztétek, hogy megtaláltátok a "NAGY ŐT"?

Figyelt kérdés
Megérzi azt egy ember, akár az első pillantásra, hogy nem kell tovább keresgélni, mert megtalálta azt az embert, akire várt?
2011. jún. 15. 14:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

Hát 15 évesen minden héten!

A férjemmel először ki nem állhattuk egymást, szinte ismeretlenül (szarkeverés az iskolában), aztán egyszer együtt utaztunk a vonaton, én pedig nekiszegeztem a kérdést, hogy miért utál engem, ect. Hamar rájöttünk, hogy egy harmadik fél kutyulja a pottyantóst.

Tök jól eldumáltunk egyre tübbször.

Egyszercsak a suli dohányzójában nekinyomott a falnak, és megcsókolt, mondván, eddig bírta visszafogni magát. Ekkor voltam 17. Most 30.

2011. jún. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem éreztem:) Fura volt az első találkozásunk az Igazimmal:) Pont egy szakítás után voltam, amikor neki öntöttem ki a lelkem, és mondtam hogy min. egy fél évig nem lesz pasim, nem érdekel senki, csak a tanulásra akarok koncentrálni. Nos, annyira egymásra voltunk hangolva, hogy összemelegedtünk:) És már fél éve tart a kapcsolatunk, és biztos vagyok benne, hogy Ő az Igazi számomra. Nem veszekedtünk, egy hangos szóváltás sem volt köztünk:)
2011. jún. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
én már 10 hónapja sóvárgok a kiszemeltem után, de már továbbléptem :/
2011. jún. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy most megtaláltam... :)
2011. jún. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, első percben tudtam, hogy ő lesz az igazi. S nem azért éreztem, mert fiatal voltam (17 éves). Egy tök más érzés volt, egy különleges valami. Azóta eltelt 12 év, és tényleg ő az igazi. :)
2011. jún. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én véleményem az a nagy ő akivel eltudod képzelni az egész életedet,és teszel is érte!És fordítva!
2011. jún. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy srác, aki nagyon tetszett nekem, még gimi elsőben. (kék szem, hosszú haj, gitár) Egyszer láttam a sulink előtt, tudtam, hogy a legjobb barátnőm osztálytársa...akkoriban nem túl sokat törődtem a dologgal, tetszett de semmi több. (bejelöltem egy közösségi oldalon, ő pedig visszajelölt, de sosem beszéltünk)

Évekkel később egy parkban gitározott, én meg odamentem (ilyet ez előtt sosem csináltam)...na akkor elkezdődött valami, odajött egy haverja és kérdezte, hogy "a barátnőd?" mire azt válaszolta "ami késik nem múlik"...rá három hónapra jöttünk össze, most 4 éve, hogy együtt vagyunk. Azt hiszem én Rá vártam évekig...és szerintem nem volt véletlen az sem, hogy még annak idején a gimiben is összefutottunk....Tudom, hogy Vele szeretnék élni, mással el sem tudom képzelni, talán ez az ami biztosíték...

2011. jún. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
72%

"Hát 15 évesen minden héten!"

hehe. és tényleg.. :'D:D

15/L xdd

2011. jún. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Első pillantásra nem hiszem.3 éve házasok vagyunk,van egy gyönyörű gyermekünk,most már azt mondom igen.
2011. jún. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Darcy01 ***** válasza:
100%
Első pillantásra én sem éreztem, hogy ő lesz az igazi. Egy éves ismertség, barátság után jöttünk össze, és ahogy egyre jobban megismertem, egyre több időt töltöttünk együtt, úgy lettem egyre biztosabb abban, hogy ő lesz az igazi számomra. Négy éve vagyunk együtt, egy hónapja kérte meg a kezemet. Nagyon szertejük egymást. A viselkedése, az egész lénye miatt nagyon sokszor eszembe jut, hogy igen, ő lesz az igazi, jól választottam:-)
2011. jún. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!