Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért utálják a zsidókat?

Miért utálják a zsidókat?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 15:10
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
84%

ha a jobbikra gondolsz, ott nem a zsidó származást és vallást utálják, hanem egyrészt izraelt, másrészt pedig a gazdag befektetőket illetve politikusokat. őket zsidózzák le a politikai életben, témában.


persze ettől függetlenül valóban léteznek rasszisták akik CSAK azért utálnak valakit mert zsidó származású vagy vallású.


ezen kívül azért lehet az emberben feléjük ellenszenv, mert kicsit más világban élnek ,elzárkóznak, különállóak közülük sokan. Vallásban életmódban. külön szavuk van arra aki nem zsidó (goj), elmondások alapján sok zsidó orrfennhordós, stb... Illetve világszerte állítólag a tehetősebb zsidók nagyon szeretik a pénzt, és kérkedni vele, de mondjuk a legtöbb sima sznob is ilyen.

2010. márc. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
41%
Szimpla kisebbségi komplexus, maguktól nem tudnak eredményeket elérni az életben. Illetve sokkal kényelmesebb azt hinni, hogy a saját problémáikat valaki más okozza, és egy gonosz ellenséget képzelni mögé, és arról álmodozni, hogy ha a gonosz ellenség nem lenne, akkor minden problémájuk magától megoldódna. Nem képesek szembenézni a valósággal.
2010. márc. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
49%
Nekem semmi bajom velük. :S
2010. márc. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
40%

furcsamód kedves utolsó nekem nincs szar életem, igaz 70%-ban feketén de elég jól keresek 24 évesen. Azért, hogy pl a nagy része fekete, azért a kormányokat hibáztatom, vagy ahogy pár primitívebb ember mondaná, a "zsidókat", és korántsem a VALÓDI zsidó átlagpolgárokat.


sokan vannak még így. Ettől én még nem szeretem Izraelt, sőt... undorodom tőle. ÉS nem azért mert, hogy "fujj zsidók".

2010. márc. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
utolsó előtti.
2010. márc. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
71%

mert cionisták is vannak..és a gój,nem éppen szép szót jelent,nekem valaki azt mondta,hogy disznóhúst evő állat,tehát,ha ez igaz,aki nem zsidó,azt ezek az emberek emberszámba sem veszik..azonkívül elég sok a keresztény..mit tippelsz,kik feszítették kereszte a megváltójukat???Tapasztalatom szerint meg lenézik a nőket,és ha pénzről van szó,az anyjukat is eladják..

én nem vagyok előítéletes,inkább utóítéletes..de ettől függetlenül mindegyik tiszta lappal indul előttem,aztán megismerem..tartok tőlük,akárcsak a cigányoktól..

2010. márc. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
36%
Mert a zsidót, mint népet már olyannyira azonosították a pénzzel és nyerészkedéssel, hogy a szó pejoratívvá vált. A zsidó alatt olyan, az üzleti és politikai életben jártas embert értenek, aki mindent elkövet azért, hogy a maga(és népe) hasznát egy adott ember, népcsoport, vagy ország kizsákmányolása árán elősegítse. Mondhatjuk azt is, hogy a zsidózás egyet jelent a sikeres emberrel szembeni irigységgel, elvégre számos esetben zsidóznak le olyanokat, akik voltaképpen nem azok, csak nagy vagyonra tettek szert.
2010. márc. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Szerintem meg gázt nekik!
2010. márc. 29. 15:44
 9/36 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező, minek teszel fel egy kérdést, ha igazából már előre eldöntötted a választ? :P
2010. márc. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
55%
A magyarok sokkal jobban megérdemlik a gázt. 20 éve képesek újra és újra megválasztani azokat a politikusokat, akik újra és újra becsapják és kirabolják őket, mindemellett pedig még tapsolnak is hozzá. Újra és újra meg lehet őket vezetni, miközben a környező országok annyira lehagyják őket, hogy már lassan az afrikai országok szintjén állnak. Mindemellett persze gőgösek és múltba nézők, a "dicső múltjukra" büszkék, de a hibáikat képtelenek beismerni. A józan ész nem érdekli őket, csak az azonnali eredményt hozó demagógia, amivel nem tudnak betelni. Folyamatos rettegésben élnek a kisebbségük által, de ahhoz gyengék, hogy összefogjanak, és tegyenek valamit. Mindemellett pedig önzők, mert még a saját fajtájukat is képesek agyonverni(az említett kisebbséget még polgártársaik védelmében sem), ha abból hasznot látnak. Lehet, hogy a zsidók egy része pénzhajhász, de legalább összetartanak, mint nép. Elmondható ez a magyarról?
2010. márc. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!