Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért utálják a zsidókat?

Miért utálják a zsidókat?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 15:10
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Már pusztán a létezésük miatt.
2010. aug. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Én azért nem vagyok filoszemita mert az elmúlt 8 évben ők kormányoztak.És ,hogy miért? Mert az Szdsz és az Mszp tele volt zsidókkal.Az Mszpbe még most is vannak szép számmal.Talán ezért nem szeretem őket.Meg azért sem mert azokat a jó nagy plázákat beépítik és ezzel a kis magyar kereskedőnek esélye sem lesz arra,hogy megéljen.Vidéken sorra építik a Tescokat amivel szintúgy tönkreteszik a kiskereskedőket.Nem tetszik az sem,hogy majdnem minden második színész és filmrendező zsidó és a maguk szempontjából mutatják be a történelmet aminek persze nincs sok köze a valósághoz(Schindler listája).Szóval ővéké a média a gazdaság és a politika.Ne mondja már nekem senki sem azt,hogy valakit azért börtönbe kell zárni mert azt meri állítani ,hogy nem volt holokauszt?:S:S

Talán emiatt vannak sokan úgy mint én ,hogy nem szeretik a zsidókat.

2010. aug. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim válasza:

Pl ezért!!!!!!

[link]

2010. aug. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
0%
Azért mert a zsidó egy mocskos alávaló faj.:D
2010. nov. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdezőnek krematóriumot!
2011. aug. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Van egy olyan érzésem, hogy a fasiszták, még a zsidóknál is jobban szeretik a pénzt, csak képtelenek azt törvényesen megszerezni. Sok évig mást se csináltak, csak raboltak, és most az elkobzott értékeket örjöngve védik.
2011. aug. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!