Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért utálják a zsidókat?

Miért utálják a zsidókat?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 15:10
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Mert a magyarok egy része képtelen elfogadni, hogy a kultúrájuk és nemzeti büszkeségük javát:

(Csak néhány nagyobbat megemlítve)

Bárány Róbert

Erdős Pál

Faludy György

Fejtő Ferenc

Fischer Mór

Füst Milán

Gábor Dénes

Hajós Alfréd

Harsányi János

Hatvany Lajos

Hazai Samu

Heltai Jenő

Avram Hersko

Herz Ármin

Hevesy György

Harry Houdini

Ignotus Pál

Kabos Gyula

Kármán Tódor

Kemény János

Királyhegyi Pál

Arthur Koestler

Komjádi Béla

Korányi Sándor

André Kostolany

Kovács Margit

Moholy-Nagy László

Moldova György

Molnár Ferenc

Neumann János

Oláh György

Örkény István

Petschauer Attila

Pick Márk

Polányi János

Polányi Károly

Polányi Mihály

Pulitzer József

Rejtő Jenő

Richter Gedeon

Romhányi József

Szerb Antal

Szilárd Leó

Teller Ede

Weiss Manfréd

Wigner Jenő

Zelk Zoltán

2010. ápr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
A fenti személyek adták.
2010. ápr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

12:43


El sem hinnéd mit ártottak!!!

Ja vagy mégis, mert te is zsidó vagy?

2010. ápr. 17. 04:38
 24/36 anonim válasza:
62%

Ismerek egy zsidót. Olyan szinten igénytelen, hogy azt nem tudom minősíteni. A feje közepén ott van egy nagy, görbe orr. (ez egyébként nem sztereotípia, nagyon sok zsidónak nagy, görbe orra van - és tényleg!) Szemüveges, nem borotválkozik és állandóan a szakállát vakarja - talán tetves. Mindegy, nem is ez a lényeg, hanem az, hogy mindenben üzletet lát! A legócskább, hasznavehetetlen szemetet is képes méregdrágán eladni bárkinek, mert addig dumál, amíg lyukat nem beszél a delikvens hasába! Üzleti érzéke van, az biztos. Sokat beszélgetünk és állítom, hogy teljesen ellentétes a világról alkotott képe, mint bárki másnak. Elvont és olyan, mintha mindig a pénz körül forogna a gondolata. Nem tagadja: utál dolgozni, üzletelésből akar megélni, még akkor is, ha ezzel másokat átver, nem érdekli a magyarság, az sem érdekelné, ha felrobbanna Magyarország, mert kimegy külföldre és ott fog tovább üzletelni.

Ez személyes tapasztalat, több zsidót nem ismerek, de ha az összes ilyen, úgy megértem az antiszemitákat...

2010. ápr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Én nem utálom őket


Jól elvagyok Wilsonnal

2010. ápr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

"Ismerek egy zsidót. Olyan szinten igénytelen, hogy azt nem tudom minősíteni. A feje közepén ott van egy nagy, görbe orr. (ez egyébként nem sztereotípia, nagyon sok zsidónak nagy, görbe orra van - és tényleg!) Szemüveges, nem borotválkozik és állandóan a szakállát vakarja - talán tetves. Mindegy, nem is ez a lényeg, hanem az, hogy mindenben üzletet lát! A legócskább, hasznavehetetlen szemetet is képes méregdrágán eladni bárkinek, mert addig dumál, amíg lyukat nem beszél a delikvens hasába! Üzleti érzéke van, az biztos. Sokat beszélgetünk és állítom, hogy teljesen ellentétes a világról alkotott képe, mint bárki másnak. Elvont és olyan, mintha mindig a pénz körül forogna a gondolata. Nem tagadja: utál dolgozni, üzletelésből akar megélni, még akkor is, ha ezzel másokat átver, nem érdekli a magyarság, az sem érdekelné, ha felrobbanna Magyarország, mert kimegy külföldre és ott fog tovább üzletelni.

Ez személyes tapasztalat, több zsidót nem ismerek, de ha az összes ilyen, úgy megértem az antiszemitákat..."


én kb. 350 ilyet ismerek. Szinte mind ilyenek a falumban, de ezek keresztény magyarok. Megértem a szlovákokat és a románokat, hogy gyűlölnek minket. Néha én is hányni tudnék sok magyartól, pedig én is az vagyok.

Hányadék a legtöbbjük.

2010. ápr. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim válasza:
Nos a zsidókkal a legfőbb probléma hogy ők akarják irányítani az egész világot... mindenből pénzt akarnak csinálni még akkor is ha az a másiknak rossz és még enyhén fejeztem ki magam ugyanis még akkor is megteszik ezt ha a másik teszem azt éhen hal... hálisten sok dolgom még nem volt zsidókkal de minden felől csak is a negatívumot hallani és igazuk is van főleg az előttem szóló tapasztalata az ami nagyon is felbosszant. Ha valaki utána jár a sukorói esetnek akkor megint láthatja azt hogy mért is utálja a normális ember a zsidókat. :)
2010. jún. 3. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

A zsidókat azért utálják, mert ők a főszereplői a Szentírásnak és ezt tudják is.

ahogy káin megharagudott ábelre, mert az ő füstje lefelé, ábelé pedig felfelé szállt, holott káin volt az erősebb és az első, úgy haragszanak a sérült lelküek is Izraelre. Most van országuk, de 2000 évig nem volt. És addig is tépték a zsidókat. Miért? hogy Káin jöjjön elő rejtekhelyéről és ismerjék fel.

2010. jún. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

mivel a zsidók egyszerűen csak emberek nem fogod felismerni a legtöbbjét, de dühöd megmarad, sőt saját magatok közt marad, és egymást faljátok fel.

Na ide lőjetek, nyilazók!

2010. jún. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim válasza:
0%
Kérdező jól beszélsz égjenek a zsidók
2010. júl. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!