Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek a fizikai vagy a...

Szerintetek a fizikai vagy a szellemi munka a leterhelőbb? Ti hogy érzitek?

Figyelt kérdés

2016. febr. 24. 20:23
1 2
 11/14 anonim válasza:
25%
Pakolj ki egyedül egy vagon cementet és többet nem kérdezel hülyeséget.
2016. márc. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Annak idején megtörtént. egy éjjel hárman két sóderes és egy szenes vagont dobtunk ki. Fizikailag mosogatórongy, szellemileg semmi bajunk nem lett, kihevertük és még jól is esett.
2016. márc. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Csupán csak azért kérdeztem, mert ápolónő vagyok, 12 órás műszakban és olyan osztályon ahol kell elég sűrűn beteget mozgatni, nem is könnyűeket. Szeretem a hivatásom ettől függetlenül. De most nemrég beíratkoztam egy tanfolyamra ahol heti 2 napot tanulok. 11 órám van egy nap, és ez a szellemi tevékenység jobban lefáraszt mint a fizikai.
2016. márc. 2. 19:50
 14/14 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat számít, hogy mennyi ideig tart valamelyik. Egy alapos fizikai lefáradás még jól is tud esni, de életvitelszerűen napi szinten orra bukni már nem annyira eszményi dolog. Én mindenesetre vénségemre (57F) egy időre visszatértem a fizikai melóhoz, mert a szellemi munka közben nem maradt időm a napi edzésre, és vészesen romlott az állapotom.
2016. márc. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!