Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen közösségek, találkozáso...

Milyen közösségek, találkozások vannak Szegeden ahova tinik is mehetnek?

Figyelt kérdés

Olyan helyre gondolok ahova tinik is nyugodtan mehetnek, lehet beszélgetni és új embereket megismerni. Most nem a bulizó helyekre gondolok. Normális, baratságos, befogadó közösségre gondolok, ahol mellőzve van az alkoholfogyasztás stb.

Amúgy 15 éves lány vagyok.



2016. ápr. 9. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:

jajajajt túl sokat akarsz te. mellőzve van az alkoholfogyasztás? és az miért?

meg mi az h nem, bulizó hely? hanem? tanulni akarsz menni vhova este?

2016. ápr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az alkoholfogyasztásnál olyan helyekre gondoltam, mint Bohém vagy Etázs. Nem hiszem, hogy lenne ilyen hely amire én gondolok, de hátha... :)
2016. ápr. 10. 10:37
 3/5 anonim válasza:
Nem tudom,hogy vallásos vagy-e,de a gyülekezeteknek szokott lenni Ifi közössége,ami velünk egykorú fiatalokból áll. Én pl.igaz egy másik városban élek,meg református suliba járok es nagyon szeretem :) az ifivel vannak táborok,sátorozások,meg minden más program. Egyébként beiratkozhatsz mondjuk táncolni (néptánc,hip-hop,vagy ami megfog).Vagy esetleg ha nem jársz,akkor zenesuliba,ott én is sok barátot szereztem :) Sok sikert! 15/l
2016. ápr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rajzklub indul szegeden pénteken az Új Nemzedék kapcsolatpontban, a volt Zero helyén.
2016. ápr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én is a református közösséget tudom ajánlani. A te korodban nem jártam ilyen helyekre, mert attól féltem, csupa karótnyelt alak van ott és még bepenészedem a végén. Mostmár tudom, hogy tévedtem, nagyon jókat lehet nevetgélni is velük, szórakoztató, kedves emberek, általában hetente találkoznak. Nem veszítesz semmit, mert ha nem tetszik, bármikor hazamehetsz, és kerülheted őket a jövőben. Nem fognak üldözni, ez nem szekta. :) Különféle programokra is lehet jelentkezni, már írták előttem.


Én az itt lévő gyülekezetet ismerem: Szent-Györgyi Albert utca 6-8. (a Napfényfürdőnél) (Telefon: (62) 430-807, e-mail: ujszeged@ref.hu)


Kisifi

Péntek délután 16 órakor találkozik a középiskolás korosztály.

Bibliai témákról és a fiatalokat érdeklő kérdésekről folyik a beszélgetés. Jobb időben kirándulásokat, biciklitúrákat rendeznek. Gyakoriak a közös sportesemények, focimeccsek. Évente néhányszor egy-egy hétvégét vagy nyári hetet is együtt töltenek hozzáértő felnőttek és egyetemisták társaságában.


Énekkar: péntek 19 óra


Így találhatsz oda: [link]


A szokásos heti rendtől az aktuális hirdetés eltérhet. A nyári hónapokban sok heti program szünetel, az aktuális hirdetés szerint. Ezért érdemes érdeklődni, mielőtt odamész. Ha már összebarátkoztál pár fiatallal, enélkül is összejárhattok, úgy, mint másokkal. :)

2016. ápr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!