Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jogosan háborodtam fel, vagy nem?

Jogosan háborodtam fel, vagy nem?

Figyelt kérdés

A buszon beszélgettem egy nálam idősebb hölggyel, akivel együtt voltam, vitatkoztunk, de érzésem szerint kultúráltan. Mikor szálltunk le a buszról, egy idős nő, akit egyikőnk sem ismer, beleszólt a beszélgetésbe és az én álláspontomat kezdte szapulni, erre én megmondtam neki, hogy nem hinném először is, hogy pertut ittunk volna, másodszor nem tekintem vitapartnernek, mivel hogy őhozzá nem szóltam. Erre azt mondja, hogy neki ez a véleménye, én pedig azt mondtam, hogy tartsa meg magának, mert szerintem illetlenség két ember beszélgetésébe beleszólni. Igazam van, vagy nincs?


21/n


2010. ápr. 8. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Abszolut mertekben igazad van.
2010. ápr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Jogosan, erről kérdést sem kell kiírni, olyan egyértelmű.
2010. ápr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
persze... mit szól bele? Ne is foglalkozz vele.
2010. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van. Én se szerintem amikor beleszól egy idegen ember a beszélgetésbe, vagy ha halhatja.
2010. ápr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon magányos lehet, ha nincs jobb dolga, mint egyrészt mások beszélgetését kihallgatni, másrészt nem csak a saját dolgával foglalkozni.

Jogos a felháborodás, de valamilyen szinten érthető, hiszen idősebb korban hajlamosak az emberek a fásultságra, és arra, hogy minden alkalmat megragadjanak arra, hogy valakivel beszélgetésbe bonyolódjanak. Nem így kellene, mert ez (leírás alapján)egy igen goromba megjegyzés volt, ráadásul az illető az időzítés készségének teljes hiányában szenvedhet. 17/L

2010. ápr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Igazad van,Ha a buszon voltatok,ami ugye nyilvános hely,akkor szólhatott volna bele a beszélgetésetekbe,amikor még a buszon vitatkoztatok.Ez sem lett volna egészen illendő,de amikor már befejeztétek a vitát,neveletlenség volt.
2010. ápr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Igazad van, jogos volt, de azért nem kell mindjárt felkapni a vizet. Szeliden kellemesebb.
2010. ápr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A vélemény olyan, mint a segglyuk: Mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a máséra. ;)
2010. ápr. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!