Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most jogosan háborodtam föl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most jogosan háborodtam föl?

Figyelt kérdés

Na akk mondom:van egy barátnőm nem lakunk messze egymástól csütörtökönn átmentem hozzá

Úgy volt h kb.8-ig maradokde olyan 6-7kor kellet elmennem sok tanulni való volt erre felháborodott hogy nem is szeretem meg ilyesmik na erre fogtam magam otthagyatam erre akk ő mondta hogy szakítsunk és most meg irogat hogy "sajnálom meg ilyesmik"jogosan vagyok felháborodva


2010. márc. 16. 14:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
nincs annál szánalmasabb, ha másban keresed az igazad...
2010. márc. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem béküljetek ki! Ne hogy már ilyen hülyeség miatt szakítsatok! Amúgy meg miért van így kiakadva mindenki ezen a tanulás témán. Barátnőm és a pasija is mindig ezen rugóznak. Már 3x szakítottak is emiatt.
2010. márc. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de mindketten hülyék vagytok. :) Ha szeretitek egymást nem kell fenn akadni ilyeneken. Béküljetek ki és élvezzétek az együtt töltött időt..
2010. márc. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%
húzz el magyartanárhoz
2010. márc. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem, neked nincs önbizalmad. Ha tudod hogy igazad van minek kérdezed meg, ha nem akkor ismered be hogy hibáztál, ha pedig hülye vagy, ugorj le Taigetoszról.
2010. márc. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Még szép, hogy elmentél tőle.

Ha nem érti meg az értelmes mondatot akkor tudjon rá.

Először fenyegetőzik, aztán meg kérlel? Vagy egy hétig felé sem mennék, meg nem is válaszolnék.


29/F

2010. márc. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

1. Itt senki se tud helyesen írni? Csapd magad agyon egy szótárral!

2. A felháborodásod jogos, de hülyeség ennyi miatt szakítani.

2010. márc. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Fiatalság, bolondság. Lesz még pár ilyen lecke az életetekben :D

32/F

2010. márc. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

14:24

Az 1.részre nem válaszolok mert nem kötözködés képpen írok vissza.A 2.részre:ő mondta hogy szakítsuk

2010. márc. 16. 14:28
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha már most probléma van előbb utóbb úgyis szétmentek

22F

2010. márc. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!