Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » S. O. S. Az osztályfőnököm...

S. O. S. Az osztályfőnököm nyársalni hívott engem a szüleimet és pár barátjukat (köztük a nagy Ő-t) Hogy viselkedjek, hogy mindenkinek bejöjjek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek mit vegyek fel , hogyan viselkedjek hiszen persze nem akarom megjátszani magam de ha flörtölni akarok azt, hogy tegyem a szüleim és az osztályfőnököm előtt és mennyit ehetek nem vagyok egy nádszál és hát nyársalás meg minden... Mi van ha nem lesz téma!? Gyorsan segítsetek lécci!!! Mert holnap mek és addig má nincs sok időőő!
2010. ápr. 9. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Viselkedj úgy, mint egy normális fiatal. Vegyülj el, főleg a korodbeliek között, téma mindig akad. A flörtölés, ha bejössz a csajnak úgyis adja magát. Amúgy is, nincs benne szégyellni való, nem hiszem, hogy ezzel foglalkoznának majd a felnőttek egész program alatt.

Egyél annyit amennyi jólesik, ha esetleg túl sokat szoktál enni és zavar, érd be most kevesebbel.

Gondolom fiú vagy, a foci és a pc/konzol játék témákat hanyagold csajok jelenlétében.

Jah és ne produkáld magad túlzottan vegyes társaságnál, mert hülyének fogsz tűnni.

2010. ápr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ha lany vagy, akkor ugyanez, ja es mellozd a harsanykodast, karomkodast
2010. ápr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köcce a kommit am lány vok de np!

jó majd igyekszem és hátha :D

2010. ápr. 9. 19:49
 4/7 anonim ***** válasza:
ha lány vagy, akkor a túl lányos témákat kerüld, mert nem vevők rá a fiatal fiúk :D
2010. ápr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Yoyoo köcce :D
2010. ápr. 10. 13:51
 6/7 anonim ***** válasza:
nyársald fel az ofődet :)
2010. ápr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nah ez naon jó ötlet!!! :D
2010. ápr. 14. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!