Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Utálnak az osztálytársaim és...

Utálnak az osztálytársaim és félek is tőlük, mit csináljak?

Figyelt kérdés

17/l

Még 2 évem van velük.

A kezdetektől fogva utálnak, pedig nem kötekszek vagy játszom a nagyságos asszonyt. Apum német, anyum meg félig orosz. Így 3 nyelvet is beszélek. Apumnak egy saját vállalata van, így a szüleim gazdagok. A 2 öccsémmel eggyütt akkor is kapunk valamit mikor nem is kérünk semmit(nem dicsekvésnek írom, de ez tény) szóval jó minőségű ruhákban járok, és jól is nézek ki szerintem. Az alakomra is ügyelek(4x futok hetente és 2x edzőterem). A suliban utálnak, kivagyok közösítve én meg még 4 lány. Ők a barátaim. De most tényleg mit csináljak, járjak szakadt ruhákban mikor ott vannak a szép rucik csak azért mert nem tetszik a többi csajnak?!:(

Ne szt gondoljátok, hogy coco chanel parfüm, meg michael kors táska...stb. ilyenekben járok.

Szorgalmasan tanulok, most is majdnem kitünő lettem( nyelvtan 4, a helyesírás miatt), sport versenyeken, töri és rajz versenyeken veszek részt. Nem dohányzom és nem is iszok alkoholt. Imàdom az állatokat, szoktam vállalni plussz munkákat is: boltokban segítek, elmegyek kapálni, fűvetnyírni, összeszedni a termést, kutyasétáltatás, gyerekfelügyelet( szoktam őket főleg ovisokat tanítani írni, olvasni és számolni is). Apum munkahelyén is szoktam lenni. Ezért is utálnak gondolom:(

A sulin kívűl persze sok a barátom, de nagyon bánt hogy az osztálytásraim bántanak.

Megszoktak dobálni kövel, papírgalacsinnal, volt mikor arcon köptek vagy megvertek. Belerugtak a kutyámba.

Szoltam a szüleimnek, de azt mondták bírd ki ezt a 2 évet, nem mehetek el más suliba, mert itt tanulunk annak ami szeretnék lenni.


2015. aug. 9. 09:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
Már ne is haragudj, de ha tényleg azt tartod fontosnak az életedben, amit leírtál, akkor téged nem nehéz útálni. Biztos jó barátnők lennétek Dósa Fannival.
2015. aug. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

De ha a szüleim vesznek ruhát, nem dobhatom ki!!!!!!!

És nem azért, de írtam hogy tanulok elég rendesen...azt nem írtam, dr egyetemre akarok menni.

2015. aug. 9. 10:09
 3/14 A kérdező kommentje:
Amúgy a munka 17évesen mióta luxus??
2015. aug. 9. 10:10
 4/14 anonim ***** válasza:
22%
Nem érted, hogy a fejeddel van gond? Az egész világnézeted hibás és irritáló! Nem azért útálnak mert jómódú vagy, hanem azért mert a teljes gondolkodásod erre épül.
2015. aug. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mégis mi ebben a rossz? Utalj rá...
2015. aug. 9. 10:25
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

(Engem is érdekelne mi olyan rettenetes abban, amiket leírt.)


Kilógsz az átlagból, ez sajnos többnyire elég ahhoz, hogy utáljanak. Nem mondom, hogy lehetetlen lett volna beilleszkedned, de nem sikerült. Próbáld kerülni a konfliktusokat, nem hiszem, hogy ezt még vissza tudod fordítani. Próbálj normálisan viselkedni a többiekkel, így bizonyára lesznek még akik jóban lesznek veled.

Az öcséidnek hogyan sikerült a beilleszkedés?

2015. aug. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mivel csak 12 évesek nem volt nehéz nekik
2015. aug. 9. 11:36
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Irigyek rád. A primitív meg nem szereti az okosat.
2015. aug. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%

nem is tudom.. egyetértek itt valamelyikükkel. Am szerintem jófej vgay, csak nagyon tudod magadról hogy hű de gazdag vagy. Csak azt em bírom bened ha belerúg a kutyádba akiért felelősséget vállaltál,azt.. te hogy tudod végignézni? én neki szaladnék mint süket a csengőnek. addig rugdosnám őket amig majdnem bele nemm halnak. Ha erő fölényben vannak vinnék kalapácsot.


.. bocsi csak kiakadtam mert ha valaki bánt egy állatot azért mert nem bírja az ember, akkor azt már nem tudom elviselni. egyszerűen felrobbanok. És az isten szerelmére vigyél borsprét meg vmi kemotokzot és addig fújdőket amíg meg nem vakulnak. VÉDD MeG A KUYTÁDAT, MERT Ő NEM MINDÍG TUDJA MAGÁT!


természetesen én vmi hasonlót tennék ha belerúgnának a kuytámba, de ennek ugye következményei vannak. csak vigyél borssprét .meg tojást. a többi már a te dolgot. azt a 4 barátnődet meg beszüld meg. ja és ha lehet kerüld el az osztálytársaidat.


És amugy ha ez kamu volt akkor már tényleg elásom magam. ja és bocs a durva dolgokért, de még mindíg mérges vagyok a kutyás dolog miatt.

2015. aug. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Többen voltak,(6) és ha az egyiket pl legulyom akkor már üt a többi. A kutyusnak nem lett semmi problémája az ijjedségen kívül. Elvittem állatorvoshoz.
2015. aug. 15. 09:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!