Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egészséges meztelenül futni?

Egészséges meztelenül futni?

Figyelt kérdés

2016. aug. 8. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Optikai környezetszennyezés:)

Nem tudom, de ha nő vagy, akkor min. Egy sportmelltartó! Illetve egy futócipő se ártana, meg az se mindegy milyen a talaj.

2016. aug. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Sunshinedoll ***** válasza:
az ízületeidnek mindenképp az
2016. aug. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a lobogó dolgok csak zavarnának.
2016. aug. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok, nem szoktam futó cípőt felvenni, mert egy sima füves nyított edző foci pályán szoktam meztelenül futni késő este, akkor már nem jár ott senki. Aztán szoktam meztelenül futni sima eredei ösvényken is.
2016. aug. 8. 14:49
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Meztelenül nem szoktam futni,mert az úgy nagyon fura lenne lány létemre,de rendszeresen futok és a melegítő alsó alá nem nem szoktam bugyit felvenni,úgy szabadabb a mozgás.:)
2016. aug. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Meztelenül nem csak futni , de mindent jobb csinálni.
2016. aug. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én egy közeli kis erdőben szoktam meztelenül futni. Általában hétvégén szoktam menni reggelente. Ma is voltam majdnem kicsit hűvös volt...
2017. jún. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mezteleeeen válasza:
Szeretek meztelenül futni. Minden nyáron többször megteszem.
2019. jún. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem rossz csak néha kellemetlen ha a zacsi ide oda csapódik
2019. júl. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!