Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit reagálnál ha a főnököd...

Mit reagálnál ha a főnököd azt mondaná hogy felnőtt ember meg tudja oldani és hogy ilyen dolog miatt munkahelyről nem lehet hazamenni?

Figyelt kérdés

A párom elég rosszul volt már reggel/tegnap/ és egész nap alig bírt felkelni az ágyból, meg is kért délelőtt hogy szaladjak már haza hozzá egy órára mert nagyon nincs jól.

Erre szóltam a főnökömnek aki egy elnevetés után a helyettesével azt felelte hogy ő is felnőtt ember meg tudja oldani, és hogy ilyen miatt nem mehetek haza.

Hát nem bírtam ki hogy ne szóljak vissza.Megkérdeztem tőle hogyha neki a párja vagy közeli ismerőse rosszul lenne akkor otthagyná?Majd sarkon fordultam, erre ő utánam szólt persze neki állt feljebb hogy akkor hazamehetek.Nagyon ideges lettem hogy valaki ennyire paraszt legyen és még röhög is az emberen.


2010. ápr. 22. 00:31
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Neked volt igazad szerintem, de próbálj meg vigyázni a munkahelyedre és vigyázni a főnökkel, mert manapság nagy érték! Jobbulást a párodnak!

22/L

2010. ápr. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Ilyen alapon a főnököd is elég felnőtt ahhoz, hogy egy órára nélkülözzön.
2010. ápr. 22. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Most öszintén?

Volt rá eset hogy hazalógtam munkából, mert a párom pocsékul volt (nő), de kiderült hogy nagy műmájerság volt az egész, nem volt komoly baja.


Fordított esetben én mint férfi nem tudom elképzelni hogy (most már) feleségemet haza rendeljem ilyenért.

Most már röhelyesnek tartanám. Ha annyira rosszul vagyok már akkor mentőt hívok, ha nem üti meg ezt a mércét akkor kibirom.


És jól írták, a munka helyet meg kell becsülni.

2010. ápr. 22. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Manapság a mentők elérhetőek mindenki számára, és nem feltétel a hozzátartozó jelenléte.

Amennyiben szükség van rá, ők értesítik a hozzátartozót (kötelességük), ha munkában vagy, a főnöködet is!

50 éves elmúltam, (volt 1-2 komolyabb esetem, pl. amputáció), de a párom nélkül is megoldottam.

Ha a párod annyira hisztis, parás, ideje elbeszélgetni vele, pl. arról, hogy ahelyett, hogy munka után nézne, ne heverésszen, és apróságok miatt a megélhetéseteket veszélybe sodorja!!!

2010. ápr. 22. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem viszont a főnöknek volt igaza. Tudomásul kell venni, a munkahely nem család és nem szórakozóhely. A munkahely az munkahely. Ha te lettél volna rosszul és ugyanezt mondta volna akkor neked adnék igazat, de így... Illetve még ha gyerekedhez mentél volna haza. De egy felnőtt emberhez csak úgy elmenni munkahelyről mert ő rosszul van...
2010. ápr. 22. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Párodnak mi volt a problémája végül? Mennyire komoly? Tegnap reggel óta csak kiderült. Csak mert ettől is függ hogy merre billen a mérleg nyelve.
2010. ápr. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Hát nem tudom, szerintem tényleg nem arról szól a munkahely, hogy haza lehet szaladgálni. Ha az embernek a gyereke van rosszul, és ez miatt felhívnak az iskolából, óvodából, hogy menj érte, az oké, hiszen az még gyerek, nem tudja megoldani (és el sem engedhetik egyedül), de egy felnőtt ember tényleg meg tudja oldani. Belegondolok, hogy hány ember van, aki nem él párkapcsolatban, ők is megoldják, ha rosszul vannak. Ha nem nagy a baj, akkor fekszenek és megvárják, amíg elmúlik, vagy el tudnak menni orvoshoz, ha pedig nagyon rosszul vannak, akkor felhívják a háziorvost, ügyeletet, mentőket.

Én sem várnám el mástól, hogy miattam otthagyjon csapot papot és hazarohanjon.

2010. ápr. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

az első 2 válaszadóval értek egyet.

A párom hányt, itt valamelyikőtök kérdezte.

Nekem meg van 3 óra túlórám.Na meg a többiről már ne is beszéljünk...

2010. ápr. 22. 17:27
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagy nő vagy?

Azért ez fontos!


Ha nő, akkor nagyon gáz a férjed!

Hányt és rosszul van? Akkor menjen el orvoshoz vagy hívjon mentőt! Vagy csak szimplán pihenjen!

Ha férfi vagy, és a barátnőd van rosszul, akkor már inkább oké. Férfiasság, lovagiasság, ok.


Én mint férfi nem tudom elképzelni, hogy felhívom a barátnőmet, hogy gyere haza egy órára (mit csinálsz 1 óra alatt?), mert nem vagyok jól és hánytam.


Szerintem ez 18 éves kor alatt elfogadható magatartás.

2010. ápr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én volt, hogy egész éjjel hánytam, és nem éreztem szükségét, hogy felügyeljenek közben.
2010. ápr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!