Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek tetszik? Találtam egy...

Nektek tetszik? Találtam egy idézetet amelyet felszeretnék használni de nem vagyok benne biztos hogy elég szép!

Figyelt kérdés

Egy barátnőm nagyon maga alatt van es gondoltam valamire ami felviditaná es ezt az idézetet szeretnem használni , szerintetek elég szép ? Vagy nektek tetszik ? Vagy szerintetek igaz ?



A válaszokat előre is köszönöm !!!!


2016. szept. 14. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Melyik idezettöl van szo?
2016. szept. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*idezetröl
2016. szept. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami rejtett idézet? Nagyon tetszik csak nem találom. :D:D:D
2016. szept. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem látom az idézetet sehol...

De egyébként ha a barátnője vagy tényleg,többet érnek a saját szavaid mint egy idézet...

2016. szept. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Molyember ***** válasza:
Kíváncsi lennék, most milyen arcot vágsz. :)
2016. szept. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kerek mindenkitől késő volt amikor írtam és valahogy kihagytam az idézetet 😂 . De itt van " az élet szép csak tudnod kell , hogy honnan nézd ! "
2016. szept. 15. 19:05
 7/10 anonim ***** válasza:

Picit közhelyes,de az szerintem nem gond,és igen,tetszik.

De még mindig azt mondom hogy többet ér amit magadtól mondasz mint egy idézet.

4-es voltam.

2016. szept. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a 4-es és és egyben a 7-es válaszolónak és bevallom ezt én találtam ki , de volt mar olyanban részem , hogy sajnos ha az igazat mondtam a válaszok nem őszinték voltak .... De most elmondom .... 6.-os vagyok és magyarorán amikor a tanárnőt figyeltem jutott eszembe ez a mondat , viszont az tényleg igaz , hogy a baratnomnek írtam de ő tudta , hogy ezek az én szavaim . Viszont mielőtt felhasználtam volna ezeket a szavakat azelőtt meggyőződtem arról hogy az interneten nem létezik meg ilyen mondat ezért tényleg nem csak valamelyik régi emlékembol szedtem ki , és tényleg nincs ilyen úgyhogy állítani merem , hogy amit most leírtam az mind igaz !!!!



Mégegyszer köszönöm a válaszodat és a többieket is , és tudom sok a helyesírási hiba és bocsánat .....

2016. szept. 15. 20:25
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem gyönyörű idézet. Nincs csodálatosabb dallam a csend megnyugtató hangjainál.

:)

2016. szept. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ajj, elkéstem... Sorry.


Egyébként nem rossz az idézet, elég találó szerintem. Egyébként pedig nem gond ha mástól idézel, de azt is elhiszem, hogy magadtól állt össze, habár hasonló értelemben sokféle verziója létezik ennek a mondásnak. Nem véletlenül közhely, gyakorlatilag bármilyen élethelyzetre el lehet sütni, amolyan "értsd, ahogy tudod/akarod/jólesik" formában.


Semmi baj sincs vele, használd fel nyugodtan :)

2016. szept. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!