Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért zavar bárkit a burkini?

Miért zavar bárkit a burkini?

Figyelt kérdés
Mi a baj vele?

2016. okt. 17. 10:49
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
61%

Térdnadrágban sem szabad a legtöbb helyen fürödni mivel ellenőrizhetetlen, hogy csak fürdésre használja e.


Szóval itthon elsősorban higiéniai okai vannak.

A tengerparton nyilván nem erről van szó, de a kultúrához mindenkinek igazodni kell aki idegen országban él.


Ha egy európai nő megy egy arab országba neki is fel kell vennie egy kendőt és zárt ruházatban kell lennie.

2016. okt. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
62%

1 folyt.


Az európai társadalom túl van jó pár forradalmon (szexuálisat is bele értve) s háborún aminek eredménye folytán élvezhetünk egyfajta szabadságot.


Azok az emberek akik gyáva módon elmenekültek a harcok és a forradalmak elől (változni viszont nem hajlandóak) veszélyeztetik eddigi eredményeinket.

2016. okt. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
23%
Mert beburkizza a nőket, akiket így nem látunk.
2016. okt. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 A kérdező kommentje:

A strandokon nem szokott problémát okozni a térdig érő fürdőgatya. Az inkább az uszodákban szabály, ahogy az úszósapka is.


Strandokon gyakran látni embereket pólóban fürdeni. Én nem hiszem, hogy a strandöltözet nagyon kulturális kérdés lenne. Ráadásul a burkni fürdőruhának van szánva, vagyis nem utcai viselet, nem koszos vagy ilyesmi..



a #2es választ nem értem, fejtsd ki kérlek, mi veszélyezteti az elért sikereket, eredményeket?

2016. okt. 17. 10:59
 5/65 anonim ***** válasza:
46%

[link]


Szerinted melyik a jobb?

Na ugye.

2016. okt. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
40%

Az előzőleg belinkelt képre mondom: mindenkinek ilyen alakja van? NEM. nem mindenki 20éves, modell, aki strandra jár.

[link]

[link]

Szerintem nincs baj a burkinivel :) valakinek ezt tenném kötelezővé!!!!

2016. okt. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
45%

"A strandokon nem szokott problémát okozni a térdig érő fürdőgatya. Az inkább az uszodákban szabály, ahogy az úszósapka is."


Nem természetes vizű strandokon márpedig ki van írva!



"Strandokon gyakran látni embereket pólóban fürdeni. Én nem hiszem, hogy a strandöltözet nagyon kulturális kérdés lenne. Ráadásul a burkni fürdőruhának van szánva, vagyis nem utcai viselet, nem koszos vagy ilyesmi.."


És azt egy egyszerű úszómester meg tudja állapítani, hogy az most fürdő burka vagy utcai ugyi?


"a #2es választ nem értem, fejtsd ki kérlek, mi veszélyezteti az elért sikereket, eredményeket?"


Nem fejtem ki! Gondold át és magad is rájöhetsz!!!

2016. okt. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
6%

#5


Az ilyen migrantokat szívesen beengedném.

2016. okt. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
71%
Én is éltem az USAban és igazodnom kellett az ottani szabályokhoz! Az íratlanokhoz is!
2016. okt. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
43%
Miért ne zavarna bárkit a burkini?
2016. okt. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!