Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért zavar bárkit a burkini?

Miért zavar bárkit a burkini?

Figyelt kérdés
Mi a baj vele?

2016. okt. 17. 10:49
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 A kérdező kommentje:

Jó, lovagolhatsz a szavakon, tudod jól mire gondolunk..


Van bármilyen számszerű adatod az európai muszlimokra?

Magyarországon kb 50ezer muszlim él, a döntő többségük magyar


De egyékbént miért is vitatkozunk erről? Az, ha valaki arab, vagy muszlim tökmindegy, Te miért fájlalod, ha valaki nem bikiniben van a strandon? Azon kívül, hogy nem bámulhatod a testét..

2016. okt. 18. 15:41
 62/65 anonim ***** válasza:
11%
27# válaszban leirtam 1x.
2016. okt. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 A kérdező kommentje:
De azt is érted, hogy a muszlim nőknek a burkini előrelépés, nem elnyomás, ugye?
2016. okt. 18. 16:00
 64/65 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert vannak, akik hozzá vannak szokva ahhoz, hogy megerőszakolják azokat a nőket, akik az ő vallásuk szerint nem öltöztek fel eléggé.

Nos, ha a burkini elfogadott, és te fürdőruhában vagy, akkor azt hiszik, hogy az erényes nő burkiniben úszik, te pedig k. vagy.

2016. okt. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 A kérdező kommentje:

De itt Európában az európai van többségben, mi mondjuk meg mi elfogadott és mi nem.

Az egy dolog, hogy a muszlimok gondolkodhatnak úgy, hogy amelyik nő nem burkinit hord, az hurva.. nem tudom, én nem vagyok muszlim és nem látok bele a fejekbe

De mi így gondolkodunk? Vagy esetleg mindenki aki burkinit hord az terrorista? Ezesetben nem lennénk jobbak a muszlimoknál, nem?


Ha a muszlimok maradiak, amiért nem fogadják el a másféle módit, akkor mi miért lennénk haladóbbak, ha mi sem fogadjuk el? Az arcot takaró kendő esetében van értelme felemelni a szavunkat, de egy fürdőruhánál nem sok..

2016. okt. 23. 19:39
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!