Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért zavar bárkit a burkini?

Miért zavar bárkit a burkini?

Figyelt kérdés
Mi a baj vele?

2016. okt. 17. 10:49
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
26%
Egyébként meg rohadtul nem csak a vallásukról van szó. Nekik a Korán nem csak a biblia, hanem az alkotmányuk is. A törvény, ami szerint élni kell. Ők nem jutottak el oda hogy az egyház és az állam kettè váljon. De csak akkor lesz igazi alkotmány Európában is ha többsègben lesznek.
2016. okt. 18. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
62%
Digo: Európában a pár hónapos csecsemőket megkeresztelik és kiskoruktól kezdve hordják templomba a vallásos családok. Ez mitől szabadon felvett vallás?
2016. okt. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
27%

52#, az a csecsemő ha felnő akkor nyugodtan lehet ateista, vagy bármi ugye?

Egy muszlim ha elhagyja a hitèt akkor minimum kitagadja a családja, de már Európában is volt olyan eset hogy a saját apja gyilkolta meg pusztán emiatt a gyereket! A bíróság előtt meg szèttárt karral állt hogy "nem értem, ehhez nálunk jogunk van".


Ugye érzel különbséget a 2 között?

2016. okt. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
66%

Digo: én Birminghamben lakok, eszméletlen mennyiségű muszlim van itt. Rengeteg olyan családot látni ahol az 40-50-es anyukák még hagyományos viseletben vannak, a 16-20 éves lányaik viszont már úgy öltöznek mint az európai társaik.


Van tehát ellenpélda.. Azért elég erős azt állítani hogy minden muszlim aki nem mélyen vallásos kivégeznek.

2016. okt. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
7%

"Azért elég erős azt állítani hogy minden muszlim aki nem mélyen vallásos kivégeznek."


Ird már le hol állítottam én ezt! Ja, hogy sehol? 😂

2016. okt. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
16%
3 évet lehúztam Londonban, ebből 1 èvet egy arab tulajdonú és sok arabot foglalkoztató cégnél. Laktunk muszlimokkal egy fedél alatt is, nem kell bemutatni őket.
2016. okt. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 A kérdező kommentje:
Egyébként a muszlimok túlnyo ó része nem arab. Érdemes külön választani a dolgokat... valószínűleg az amerikai és európai muszlimokat senki sem kényszeríti semmire.. mármint a viseletük és fürdőruhájuk megtagadásán kívül...
2016. okt. 18. 14:30
 58/65 anonim ***** válasza:
7%

Megint hazudsz. Az európai muszlimok nagy része Észak-Afrikai arab.


Ès válaszolj arra hogy én hol állítok ilyet:

"Azért elég erős azt állítani hogy minden muszlim aki nem mélyen vallásos kivégeznek." 

2016. okt. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 A kérdező kommentje:

Legalább figyelj már oda kinek válaszolsz, mielőtt fröcsögsz!


De hogy válaszoljak a kérdésedre:

"Egy muszlim ha elhagyja a hitèt akkor minimum kitagadja a családja, de már Európában is volt olyan eset hogy a saját apja gyilkolta meg pusztán emiatt a gyereket"


"akkor minimum kitagadja"... véletlenül sem azt írtad, hogy "előfrdul, hogy kitagadja" vagy "gyakorta megesik" esetleg "néha" vagy "időnként" vagy bármilyen gyakoriságjelzőt. Innentől kezdve a kijelentésed és a megfogalmazásod úgy érthető, hogy ez minden esetben magával vonja a fenti következményeket.

Itt írtad.



És nem, nem hazudok: A muszlimok 20%-a arab.

"Muslims are Arabs.

An Arab is a person who speaks Arabic as his or her native language, and only twenty percent of Muslims fall into this category. Millions of Arabs are Christians! There are about 300 million Arabic speakers in the world today. Arabic is the majority language of twenty-three nations. Turkish, Iranian, Indonesian, Pakistani and other Muslims may feel hurt if you assume they are Arab."


Szóval ne mosd össze az arabokat és a muszlimokat, mert az egyik nemzetiség, a másik vallás. Ahogy ha valaki azt mondja, hogy magyar, az sem feltétlen keresztény... sőt, többségében nem.

2016. okt. 18. 15:17
 60/65 anonim ***** válasza:
7%

Arab keresztèny főnököm volt, tisztában vagyok vele hogy nem minden arab muszlim.

Én arról beszèlek hogy az EURÓPÁBAN élő muszlimok nagy része arab származású, főleg Észak-Afrikai.


Egyébként az "előfordult már hogy megölte" az hol jelenti azt hogy minden esetben??

2016. okt. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!