Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőmet imádom...

A legjobb barátnőmet imádom de mostanába mintha kicsit unnám mitcsináljak? :O

Figyelt kérdés

=(

Nem csak vele vagyok mindig de mégis unoom=(


2010. ápr. 26. 17:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk tanulj helyesírást.
2010. ápr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ennek semmi köze nincs a kérdéshez az ilyeneket kéne letiltani arra válaszolj amit kérdeztem!!!:@
2010. ápr. 26. 17:39
 3/15 anonim válasza:

Kedves 17:36!

Semmi probléma nincs a helyesírásával,te okostojás!


utálom az ilyeneket.. ajj istenem-.-" mert ő olyan tökéletes.. egyébként velem is volt ilyen hogy meguntam,kicsit hagytam vele a barátságunkat,és utána egyből felkerestem és jót tett,sokat voltatok együtt,és már unalmas.. SZÜNET!

2010. ápr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

köszy!

csak ugye osztálytársam...és akkor menjek odahozzá hogy pl.:

szia! te már uncsi vagy kell egy kis szünet! majd 1 hónap múlva beszélünk?

2010. ápr. 26. 17:45
 5/15 anonim válasza:
Igen pont így.
2010. ápr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nem fog megsértődni?
2010. ápr. 26. 17:49
 7/15 anonim válasza:

Hát én egyszer csináltam ilyet >>> másfél évig nem beszéltünk... :(

És ráadásul nekem is a legjobb barátnőm volt, szval gondold meg hogy mit mondasz neki...

2010. ápr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
okééés nagyoon köszy neketek!!
2010. ápr. 26. 18:06
 9/15 anonim ***** válasza:

Előfordul h egy idő után akármilyen jól elvoltatok addig egyszerűen elkezd vki idegesíteni. Én is azt érzem most jelenleg h az egyik legjobb barátnőmtől falra tudnék mászni és sokkal szívesen vagyok más barátaimmal. Nem tudom hány éves vagy ,de én például úgy gondolom h nálam ennek az az oka h felnőttünk mindketten és változtunk sokat. Én lagalábbis rengeteget az elmúlt 1 évben, mind külsőleg mind gondolkodásban. Céltudatos vagyok és tudom mit akarok, és küzdök azért amit l akarok érni. Így érettségi előtt ez nem is baj:) Na mindegy szóval rajta meg ezt vhogy nem érzem. Pl egyik órán együtt ülünk és állandóan dumál hozzám pedig én próbálnék figyelni mert ismétlünk és fontos lenne és idegesít h miatta nem tok figyelni. Plusz rajta vhogy nem látom h tudná mit akar. Amikor megismerkedtünk még nagyon hasonlóak voltunk de az utóbbi időben nagyon másfelé ment el a gondolkodásmódunk. Bár nálunk hozzájött az is hogy lett pár új barátom akiket ő nem bír és a hátam mögött elpanaszolta egy másik közös barátunknak h szte a régi barátaimat hanyagolom az újak miatt és hogy emiatt beszélni fog velem. Ennek már kb 1,5 hónapja és azóta se szólt egy szót se. És idegesít. Várom h ugyan nyögje már ki mert akkor meg tudnánk beszélni de így h nem szól nagyon rossz (bizalmas közlésként tudtam meg h beszélni akarna velem majd szal nem hozhatom fel mert elméletileg nem is tudok róla). Lehet h nálatok is az a gond h változtok és már nem illetek annyira össze. Nem lehet?

18/L

2010. ápr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nincs a francokat...
2010. ápr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!