Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha atrocitás...

Mit lehet tenni ha atrocitás ér az utcán például?

Figyelt kérdés
Velem még nem történt ilyen de barátnőm mikor egyedül utazik néha mesél utána ilyen sztorikat. Hogy cigányok dobtak neki aprót hogy dejó vagy baba. Meg hogy idióták lökdöstek idegeneket a metronál (nem a metro elé csak a területen). Én ezekre sik ideg lettem. De nem tudnék mit csinálni és ez frusztrál. Mit lehet ilyenkor tenni? Ha beszólok nekik az semmit nem ér, én sem érzem magam jobban. Megverni meg nem lehet valakit mert aprót dobál vagy lökdös. Most visszalökdösöd de ha sík ideg vagy mit ér az. Tehetetlennek érzem magam. Félek nem tudnám megvédeni a barátnőm.
2017. jan. 5. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát pl. lehet neki nem örülni. Ennyi. Sajnos más emberek civilizálatlanságának eltűrése a civilizált lét velejárója.
2017. jan. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Oda sem kell nézni, direkt akarnak provokálni. Ha meg direktbe úgy tesznek, mintha neked jönnének, akkor határozottság, kulcs zörgetése a zsebben, utalj rá, hogy nyílik a bicska, stb.


Ezek azért elég ritkán mennek neki az embernek ténylegesen, de ha igen (pl. részegeket kerüljétek nagy ívben), akkor meg a helyzet adja. Ha úgy alakul, nem szégyen a futás, és 100 métereket utánatok futni nem fognak. Amiket én hallottam komolyabb eseteket, azok inkább ilyen bulik utáni bandázás eredményei, ott azért nem jó, ha az ember egyedül megy.

2017. jan. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Például abbahagyhatod, hogy egy ösztönös véglény legyél es kontrolláld magad. Igazi atrocitasra pedig vegyél a csajodnak gázsprayt, ha nem lehetsz vele.
2017. jan. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!