Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti járnátok egyedül színházba?

Ti járnátok egyedül színházba?

Figyelt kérdés

Van egy csomó jó előadás, amiket meg szeretnék nézni, de akiket eddig hívtam, azok vagy sajnálják rá a pénzt vagy nem jó nekik az időpont vagy egyszerűen csak nem érdekli őket.

Ezért gondoltam, hogy eljárnék egyedül is. Nem lenne ez furcsa? Azért többnyire nem egyedül jár az ember ilyen helyre, legalábbis én nem nagyon láttam eddig senkit, hogy egyedül lett volna.

21/l


2017. febr. 18. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Én jártam régen, semmi kivetnivaló vagy furcsa nincs benne
2017. febr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi fura nincs benne, én is voltam már egyedül színházban. 18F
2017. febr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Melyik megyében laksz? Ugyanilyen gondokkal küzdök, de rendesen lelkibeteg vagyok miatta, hogy egyedül kell mennem. :D
2017. febr. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Budapesten élek jelenleg :)
2017. febr. 18. 14:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Én egyedül járok színházba. Fontosnak tartom az ehhez hasonló kultúrális örökségeink életben tartását, ilyen a színházba járás is.

Én sem találtam hozzá partnert. Az elején még kicsit furcsa volt, de aztán megismertem egy idősebb párt, akik mellém vettek jegyet többször is. Aztán ők bemutattak más pároknak és csoportoknak is. Még mindig egyedül járok színházba, de az összes szünetben találkozok pár ismerős arccal.


17l Budapest

2017. febr. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Miért is ne ha nincs más aki eljönne..

De nem hiszem hogy egy ilyen fiatal lány ne találna valakit aki elmenne vele..Mondjuk ne 30.feletti legyen mert akkor őt fogják nézni a sugar daddy-didnek:D

2017. febr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!