Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tartod a kapcsolatot a régi...

Tartod a kapcsolatot a régi osztálytársaiddal, barátaiddal, vagymár elkoptak mellőled?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:

kikoptak. nem barátnak valók voltak. illetve volt egy akivel jóba voltam ,de eddig lexartam ,azóta már meg is beszéltünk egy találkát :D

17f

2011. júl. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én a jelennek élek :D

bár van akit sajnálok hogy eltűnt az életemből. elég sokáig tartottam kapcsolatot emberkékkel, de eltűntek.

2011. júl. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Általánosból egy valaki van, akivel igen, pedig már 24 évesek vagyunk. Na nem olyan napi szinten, de azért havonta egyszer beszélgetünk, olykor találkozunk is, ha valamelyikünknek ahhoz van kedve, akkor nem veszi ki furán, hogy megeresztünk egy telefont, hogy "van kedved bejönni a városba egyet csavarogni?".

Akikkel még általánosban jóban voltam, azok tudom, hogy egymással tartják a kapcsolatot, de velem nem (vagy én nem velük), ez kicsit bánt, mert tényleg nagyon jóban voltunk így 4-en, 5-en, csak ők mind ugyan abba a gimnáziumba mentek, én meg máshova.


A középiskola már más tészta, mivel nagyon sok helyre jártam. De akkor vegyük sorra:

1. gimis osztálytársak: Facebook-on fent vannak páran, mint ismerős, mert érdekel, hogy kb. mi van velük, de nem szoktunk beszélgetni. Egy évig voltunk csak osztálytársak.

2. gimis osztálytársak: na innen fent sincs senki, csak fél évig jártunk egy osztályba, már nem is nagyon emlékszem rájuk.

Szakközepes osztálytársak: egy volt osztálytársnőmmel szoktam néha beszélgetni, találkozni, de már vele se nagyon, de sokáig jóban voltunk akkor is, amikor már nem voltunk osztálytársak. Csak hát eléggé másfelé vitt minket az élet, vagy inkább úgy mondanám, hogy nagyon más területeken mozgunk. Innen vannak amúgy páran, akikkel össze szoktam futni jártamban keltemben, de ezek véletlen találkozások, csak van pár közös ismerős, így rajtuk keresztül össze szokott jönni pár ilyen találkozás.

Szakmunkás osztálytársak: na, innen senkivel, még csak facebook-on se, egy srácot kivéve, néha írunk egymásnak. Vele is csak azért lettem jóban, mert együtt voltunk gyakorlaton, és ott összehaverkodtunk. De vele ha akarnék se tudnék találkozni, más országban lakik már jó ideje.

Estis osztálytársak: velük se, nem is találkoztunk annyit, hogy jobban megismerjem őket, és nem is sokáig jártam oda.

Levelezős osztálytársak (na ez már a vége, itt érettségiztem): mivel időben ez van a legközelebb, így vannak még páran, akikkel tartom a kapcsolatot, bár nem sokan, meg ugye itt még ritkábban találkoztunk, de az egyik csajjal nagyon jóban lettem, néha meghívjuk egymást, bár most már nem lakunk olyan közel egymáshoz, hogy csak úgy át lehessen sétálgatni, de biztos fogunk még találkozni.

2011. júl. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!