Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » S. O. S. Nagy a baj! :' (...

S. O. S. Nagy a baj! :' ( Komolyan gondolta a fönököm? Tanuló vagyok egy élelmiszerboltba, és mondtam ma a fönökömnek hogy engedjen már haza mert nagyon rosszul vagyok! Folyt. Lent

Figyelt kérdés

Ő elkezdett prédikálni nekem hogy igy nem ugy nem amugy nem ő is nő stb!Megértem én megértem!De kicsit lehetett volna elnézőbb szerintem!

Végül mondtam neki hogy bepotolom és + 2órát dolgozok csak úgy csak engedjen el!Ő igy felelt:"Rádbízom a döntést de ha lejár a nyári gyakorlat vagyis a tanulószerződésed akkor keress új gyakorlati munkahelyet mert nincs rád szükség" Mit tegyek most??,Nem tudom mi lenne a megfelelő!


2010. máj. 13. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérj tőle elnézést, mondd el neki, hogy fontos lenne számodra ez a munka...

Ha nem enged, akkor kereshetsz új munkahelyet sajna :((

De azért sok sikert!:)

2010. máj. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megbízhatatlannak tart.beszélj vele
2010. máj. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt ijen, h a fönök a hátam mögött pofázott, a szemembe nem mondta:/ az ijen embereknek a qrva annyukat... lényeg, h ha utálod is, ne lássa rajtad, legyél vele kedves, de ne tulságossan azért:) és kérj elnézést, mondd h többet nem lesz ijen, és próbálj meg jobban dolgozni, amikor lát:D (evvel nem azt akarom mondani, h roszul teszed a dolgod, csak lehet ő így látja)
2010. máj. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
először fordult ilyen elő, hoyg rosszullétre hivatkozva hazamentél? havonta egyszer pl. baromi sok. ő munkáltató, neki is olyan munkaerőre van szüksége, aki megbítható és elnézést a kifejezésért, de nem csinál s.gget a szájából... amennyiben pedig először csináltad legalább 3-4 hónapos munkaviszony alatt, és ő ezt képtelen feldolgozni, akkor intoleráns ...
2010. máj. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!