Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha egy csendes, visszahúzódó...

Ha egy csendes, visszahúzódó ember bekerül egy közösségbe, ahhoz általában miért így viszonyulnak a többiek?

Figyelt kérdés
Inkább nem szólnak hozzá egy szót se ha nem muszáj, nem közelednek felé, esetleg röhögnek is rajta, minthogy a visszahúzódó, határozatlan természete ellenére megpróbálnának a közösség tagjai mégis közeledni felé kicsit. Megpróbálni megismerni, beszélgetni vele. Miért ítélik el ennyire az ilyent?
2017. ápr. 28. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért viszonyulnak hozzá így, mert a közösség nem olyan, mint ő. Ha a közösség is csendes, visszahúzódó lenne, akkor most a kérdező lenne az ünnepelt sztár...
2017. ápr. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valamennyi félénkség mindenkiben van szerintem. Egy csendes, visszahúzódó embert nagyon nehéz megszólítani, beszélgetni vele.
2017. ápr. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%
Mert általában annak kell jobban alkalmazkodni, aki a közösségbe megy, és nem fordítva.
2017. ápr. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

Mivel ez a valóság, és nem egy tündérmese ahol mindenki szép és jó, a gonoszok meg csak a sikátorban léteznek, és átlagosabb emberek nincsenek is.


Szintén csendes és visszahúzódó ember vagyok, de soha nem vártam el, és nem is várom el, azt hogyha egy közösségbe megyek, ahol én vagyok az "új", akkor majd a többiek jönnek oda, és megpróbálják feloldani a gátlásaimat, hónapokat fognak harcolni azért, hogy megnyíljak nekik, stb. stb. stb.

Ez nem létezik!!

Ha a közösség tagja akarsz lenni, akkor neked kell odamenni és tenni érte, különben nem fog menni.


ui: Ha ellentétes az emberek személyisége, akkor mégis miért mennének oda? El ne hidd már, hogy az átlagosabb emberek, mont egy némabélával akarnak beszélgetni, amikor elég szintén egy másik átlagost kiszúrni, és ugyanúgy megvan a beszélgetés.


A csúfolódás(kiröhögés), meg megint általános dolog. Ezek az emberek, mindig megvetik azokat, akik mások.


Végül, amit ajánlok neked, mint egy igazi beszari félénk egyén!!

A világ is erről szól, néha neked kell tenni a dolgokért, és kiállni magadért, keresni a "barátokat", vagy egyedül maradsz, és lehet bárki/bármilyen tökös gyerek(bár azok soha nem egyedül vannak.. :)] minden 1000x nehezebb lesz.

2017. ápr. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!