Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A magyarok miért igénytelenek...

A magyarok miért igénytelenek humor terén és miért vannak oda "Vágvölgyi Noémi" "munkásságáért"?

Figyelt kérdés
Szerintem a humor legalja, elavult és primitív amit csinál, hogy direkt elír szavakat, neveket + hozzácsatol ilyen cigány-rajos dikk meg báttya szavakat. Emlékszem 13 éves koromban nekem is volt időszakom mikor ugyanezzel végigtrollkodtam fórumokat (és meglepően "sikeres" is voltam ezzel...) de az 15 éve volt, a magyar megrekedt azon a szinten?

2017. máj. 14. 12:52
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
21%

Eddig nem hallottam róla, szóval rákerestem Facebook-on... te jó ég.

Már csak az "írása" miatt is felpofoznám.

Emberek komolyan viccesnek találják?

Hadházo, Felméri ők tényleg viccesek, és lemerném fogadni, hogy le tudják írni, hogy "segítség".

16/L

2017. máj. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 Varga Péte4 ***** válasza:
2%
Mindentől van lejjebb :(
2017. máj. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
42%
*mindennél.. Már a válaszolók is hülyék, nézz meg engem.. Dikk :D
2017. máj. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim válasza:
96%
ha a magyar igénytelen humor terén, akkor nézz meg egy német stand-up előadást, vagy olvass német újságokat, melyekben vannak vicces képregények, anekdoták. Először még azt hittem, csak nem értem rendesen a szöveget, de már egy ideje rájöttem, hogy rohadtul, de nem viccesek. Meg amilyen jó vicceket tudnak a németek mesélni, hát kínomban szoktam nevetni rajtuk... Ellenben amikor valamelyik magyar humorista beszólását lefordítom németre, akkor röhögőgörcsöt kapnak a németek. Elég sok viccet elmeséltem már, és mindig hatalmas röhögés volt. Nekik szinte csak ilyen csattanó nélküli favicceik vannak... Szóval az átlag magyar igenis igényes a humorra, a gyökerek vevők csak a gyökérségekre!
2017. máj. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
53%
Eddig hál'Istennek nem találkoztam vele. Most a kedvedért rákerestem, de kár volt... nem értem mi ebben a humoros, amit művel, ez szerintem nem vicces, hanem szánalmas.
2017. máj. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
66%
Külföldön is népszerű az ilyesmi, én csak angolul tudok de sok ilyet látok, hogy direkt rossz helyesírással írnak és az a vicces. Remélem azért jólesett magyarozni egy kicsit.
2017. máj. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
61%

Ez egyáltalán nem magyar "találmány" ezrével vannak ilyen alapú vicceket megosztó, tematikus oldalak angol nyelven.


A véleményem meg annyi, hogy viccelni mindennel szabad, a humor meg teljesen szubjektív. Aki meg szubjektív dolgokon nekiáll vitatkozni meg pampogni, az egy idióta.

2017. máj. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim válasza:
88%
Vagvölgyi Noémi egy fiktív "személy". Pont, hogy görbe tükör a társadalomnak. Szándékosan ír így, ugyan azt a célt szolgálja mint Tibi atya, "humor eszköztárával felnyitni a szemeket". Nincs semmi gond vele, jókat lehet rajta mosolyogni, csak nyilván aki nem lát a sorok mögé annak szánalmas, pedig kifigurázza a mai szlenget ami a közösségi médiában jelen van.
2017. máj. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
0%
Az meg ki a f#$zom? Ezért oda sem vagyok érte.
2017. máj. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
91%
Nyugalom emberek. Ez a csaj egy fiktív személyiség, a "hejezsíras" is kamu, szándékosan a hülye, írni képtelen p1csákat parodizálja. Nekem sem a kedvencem, de például a svájcos mémek viccesek, bár szerintem normálisan írva is jók lennének.
2017. máj. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!