Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A magyarok miért igénytelenek...

A magyarok miért igénytelenek humor terén és miért vannak oda "Vágvölgyi Noémi" "munkásságáért"?

Figyelt kérdés
Szerintem a humor legalja, elavult és primitív amit csinál, hogy direkt elír szavakat, neveket + hozzácsatol ilyen cigány-rajos dikk meg báttya szavakat. Emlékszem 13 éves koromban nekem is volt időszakom mikor ugyanezzel végigtrollkodtam fórumokat (és meglepően "sikeres" is voltam ezzel...) de az 15 éve volt, a magyar megrekedt azon a szinten?

2017. máj. 14. 12:52
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Lehet. De nekem tényleg ez jön le belőle ><
2017. máj. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
47%

"Mr Bean nem retardáltat játszik, hanem egy esetlen és kissé bolond figurát. "


Mr. Bean szerintem egy konkrétan fogyatékos, beszédképtelen, önmagát fenntartani nem tudó értelmi sérült ember a szerepe szerint. Ilyen ember a valóságban egy vigyorgóban csücsülne.

De nekem még mindig röhejes ez az egész. A modoros blogot ismeritek? Őket is régebben évekig betalálta egy rakás idióta, akiknek nem esett le, hogy amit csinálnak az paródia. Csak hát ők ugye több embertípust parodizáltak, Noémi meg lényegében egyet. Pont emiatt fog a kezdeti hype után leülni pár hónapon belül a dolog. Ugyan ezért nem vicces pl Kőhalmi sem, eleget röhögtem már rajta, hogy ő béna meg anyám asszony katonája.

2017. máj. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
39%

Egyetértek a kérdezővel. Annyira szánalmas ez az egész. Innen is látszik, hogy tele az ország ilyen műveletlen, szenny emberekkel. Nem mondom, hogy máshol jobb, de nem tudom meddig tud még süllyedni ez a társadalom.

Most akkor én lennék a hülye kulturálatlan barom? Úgy látom nem tudjátok ti, mi az a szarkazmus, meg kifigurázás. Akiknek ez tetszik, azok pont annyira nyomorékok, mint az aki kitalálta.

2017. máj. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 Leninszobor válasza:
85%
akinek nemtecik aszt vigyeela rigobácsi
2017. máj. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim válasza:
80%
Aki ennyire igényes, hogy leszarozza, meg prolizza Noémit, az nézzen Sas kabarét, ő meg valahogy túléli a 116 ezer követőjével:D
2017. jún. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim válasza:
30%

Mert ez a divat. Ez a menő most a Facebookon meg az Instagramon. Ez már nem a társadalomkritikáról szól, ez már üzlet. Van egy személy (vagy személyek) aki aki görbe tükörnek nevezett igénytelen írással próbálja belopni magát az emberek szívébe, és sikerrel is jár. Majd bogréket árul...

Nincs ezzel gond, mindenki előtt ott a lehetőség, de az az írás :D Az elején még volt egy két jó poén, de ez már nagyon erőltetett, irritáló. :D Majd kimegy a divatból.

2017. aug. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 Zsöff85 válasza:
35%
Csak sajnálni tudom azt, aki nem érti. Vidám percekről marad le. Méghogy legalja.... Nem érteni, na az a legalja!
2017. szept. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim válasza:
76%
gratulalok sok sutyo irasodismijen elfog vini a rigobacsi csirip
2017. szept. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim válasza:
51%

Miért a legalja aki nem érti? :D

Nem olyan nehéz megérteni azokat a vicceket... Szerintem ha normálisan lennének leírva szórakoztatóbbak lennének... Ő/ők ezzel akar(nak) mások lenni és jó kis figyelem felkeltés. És jó üzleti fogás....

2017. szept. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
80%

Érteni a hülye is érti, elvégre az ő szintjükön van megfogalmazva :D

De tipikusan az a fajta, mint a "bikicsunáj", "ne fürgyé le" és társaik, amikor színvonalas humorra nem telik az embernek, de az ostoba embereket kifigurázva legalább az igénytelenebb humorra vevő rétegeket megfoghatja vele valaki.

2017. szept. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!