Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A magyarok miért igénytelenek...

A magyarok miért igénytelenek humor terén és miért vannak oda "Vágvölgyi Noémi" "munkásságáért"?

Figyelt kérdés
Szerintem a humor legalja, elavult és primitív amit csinál, hogy direkt elír szavakat, neveket + hozzácsatol ilyen cigány-rajos dikk meg báttya szavakat. Emlékszem 13 éves koromban nekem is volt időszakom mikor ugyanezzel végigtrollkodtam fórumokat (és meglepően "sikeres" is voltam ezzel...) de az 15 éve volt, a magyar megrekedt azon a szinten?

2017. máj. 14. 12:52
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
88%

Az nem normális, hogy egy viccoldalt egy konkrét emberkét kezelsz :D Te hallottál már amúgy a zinternetről? A zinternet nem fából van ám és egy ilyen oldalt jellemzően nem egy ember visz, amit saját magáról nevez el és olyanokon gúnyolódik, akik magára hasonlítanak :D


Na de tényleg, mondj már valami izgi, vicces, faszentos kis humor bombát, hát ne kéresd magadat. Nagyon szeretek szubjektív dolgokra a saját baromságaimat rávetíteni, mint ti.

2017. máj. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
62%

Hát ennél bárhová nézel, csak igényesebbet fogsz látni. Ha valaki képes értelmes emberhez méltó módon kifejezni saját magát, már mérföldeket ver Vágvölgyire.

De akkor tessék egy példa, Kőhalmi Zoltán stand-up humorista. Nem kell neki se az hogy gyökérként viselkedjen, se az hogy káromkodjon, hogy mégis görbe tükröt állítson bármi elé.

2017. máj. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:

Bírom mikor a sok megmondóember megpróbálja osztani a kevés eszét de csak magát égeti be :)

Görbe tükröt tart? döbbenetes.. sokkoló.. miket nem tudtok! nem arról van szó, hogy nem értjük a poént, de ez ettől még a legalja humor kategória. Kb. mikor egy filmben valaki lehányja a másikat és ezen kellene röhögni. Sokan meg is teszik, sokan röhögnek is, de ne szóljátok már le azokat akiknek nem jön be ez az alpári viccelődés.


Most is nézem a képeket; "beledismekkóra", "dik", "szaggassánokedlit", "báttyahol a hajad"... igen, ez tényleg a humor és a görbetükör felsőfoka! :D a svájci prostik kifigurázása tényleg jó, de neki a posztjai 70-80%-át ez teszi ki, unalmas.

Elnézve a hozzászólói többségét, azok nem csak megjátsszák mindezt hanem tényleg ezen a mérhetetlenül primitív szinten mozognak, ami őszintén szólva ijesztő. A nefürgyéle találó példa, ugyanaz a szint :(

2017. máj. 17. 01:39
 24/44 anonim válasza:
81%
Ne haragudj kezdezo de te annyira vagy muveletlen mint gondoltam..:( Abban egyet erthetunk, hogy ujithatna rajta, de latom, hogy nem erted a humor forrasat. Aki(k) a Tibi atyat csinaljak intelligens emberek, de ahhoz kell egy minimalis intelligencia, hogy az ember megertse a benne rejlo szarkazmust. Na mar most benned (meg a tobbi iq huszarban) ez nincs meg. Ez egy parodia..lehet dumalni, hogy ez proli mod meg ilyesmi, de annal fajdalmasabb a teny amit ok kozvetitenek, hogy egy romlott, muveletlen tarsadalomban elunk, aminek ugy tunik, ti is elo peldai vagytok. Ennek tartanak gorbe tukrot, csak hat igen, a sok hulye eszre sem veszi, hogy oket figurazzak ki. Ossze se lehet hasonlitani a humoristakkal, mert irasban teljes mashogy jon at a humor forrasa. Nem veletlen van majdnem 100 ezer kedveloje. Fikazhatod az oldalt, de inkabb a te szegenysegi bizonyitvanyod, hogy nem veszed eszre ezt a fajta szatirat. Errol ennyit. Ja es telorol vagyok azert irtam ekezet nelkul mielott belekotnel.
2017. máj. 17. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim válasza:
85%

Vágvölgyi nagyon is poénos, oda merném rakni Bödőcs Tibor mellé, aki sokszor hozza ugyan ezt, csak míg az előbbi az írni képtelen, "Svájcba takarító" bohócokról szól, addig Tibor a falusi feelinget adja jól vissza.

Azon meg vitatkozni, hogy mi vicces vagy mi nem, illetve emiatt ki a nagyobb értelmiség, hát az viszont tényleg az alja.

2017. máj. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
19%

"De akkor tessék egy példa, Kőhalmi Zoltán stand-up humorista. "


Cirka 5+ éve ugyan azzal a 3 sztorival jön elő mindig. Hát fantasztikus tényleg :D Azt hittem legalább valami keményebbel fogsz jönni és nem olyat kell beleszántanom a földbe, aki az internetről összeolvasott vicceket ad elő :D

2017. máj. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
17%

#26

Jó pár tucat sztoriját hallottam már. De nem is ez a lényeg. Ha egyetlen egy története lenne, az sem változtatna azon hogy képes igényes stílusban előadni magát, ahelyett hogy eljátszaná hogy retardált, és azt képzelné magáról hogy ettől vicces.

Ilyen "humorral" az ember max azt bizonyítja hogy ő maga sem kreatívabb egy cseppet sem, mint akiket parodizálni próbál.

2017. máj. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim válasza:
100%

"ahelyett hogy eljátszaná hogy retardált, és azt képzelné magáról hogy ettől vicces."


Ezzel az a baj, hogy Mr. Bean, Monthy Python, Jim Carrey meg még jó pár híres nevettető ezzel jutott fel a csúcsra.

Ahogy a Jóbarátok, Simpson család vagy a HIMYM sorozatokban is vannak retardáltak.

Másrészt Kőhalmi pont az, aki nagyon is rájátszik, szereti felvenni a béna, gülüszemű, szemüveges, kockásinges kis szerencsétlen szerepét, nem egy sztorija építkezik ebből.

Holott egyébként nem ez az egyéniség, mert műsoron kívül teljesen más az egész ember, legalábbis nézz meg tőle pár műsoron kívüli videót, érezni fogod.

Azt pedig szeretném hozzátenni én is, hogy egyáltalán nem szeretem Mr Beant, a MP-t se, rosszul vagyok az angol humortól, de nem kezdem el kritizálni se őket, se azokat, akik kedvelik, hanem elfogadom, hogy vannak, akiknek ez jön be.

Noémi üde színfolt, látszik, hogy jól ismeri ennek a társadalmi rétegnek a tagjait, viszont az is igaz, hogy talán sokat ismétel.

2017. máj. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
14%

Mr Bean nem retardáltat játszik, hanem egy esetlen és kissé bolond figurát.

Noémi képi megjelenítése az írása alapján inkább egy nyelvét lógató, nyáladzó, beszédhibás elmebeteg lehetne, aki még ráadásul egoista is. De legalábbid valami hasonló. Össze sem lehetne hasonlítani Mr Beannel vagy a többiekkel, egyszerűen nem egy ligában játszanak ahogy mondani szokás.

2017. máj. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim válasza:
92%

"Noémi képi megjelenítése az írása alapján inkább egy nyelvét lógató, nyáladzó, beszédhibás elmebeteg lehetne, aki még ráadásul egoista is."


Így már érthető, mert egyáltalán nem erről van szó.

Maradjunk annyiban, hogy te nem érted ezt a fajta viccet.

2017. máj. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!