Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A magyarok miért igénytelenek...

A magyarok miért igénytelenek humor terén és miért vannak oda "Vágvölgyi Noémi" "munkásságáért"?

Figyelt kérdés
Szerintem a humor legalja, elavult és primitív amit csinál, hogy direkt elír szavakat, neveket + hozzácsatol ilyen cigány-rajos dikk meg báttya szavakat. Emlékszem 13 éves koromban nekem is volt időszakom mikor ugyanezzel végigtrollkodtam fórumokat (és meglepően "sikeres" is voltam ezzel...) de az 15 éve volt, a magyar megrekedt azon a szinten?

2017. máj. 14. 12:52
1 2 3 4 5
 41/44 anonim válasza:
32%
érdekes ahogy 0-ra le vannak pontozva akik szidni merik "Noémit", akik viszont istenítik ők 100%on vannak..... értem én a szarkazmust, használni is szoktam. értem én hogy kifiguráz, de nagyon szánalmasan csinálja.....sőt kifejezetten undorítóan... ez a példa kell aztán a fiataloknak. főleg hogy nekik a nagyrésze nem érti, hogy ez görbe tükör.... azt se tudja mi az a görbe tükör....azt hiszik tényleg ez a menő
2017. okt. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
66%

Érdekes, hogy mindig minden fiatal hülye mindenki szerint ezen az oldalon :D


A prosztó humor pont azért vicces, mert az ember tudja, hogy teljesen abszurd. Ha valaki komolyan venné a fogalmazási stílusát, mert neki ez a hétköznapi és megszokott, akkor nem találná viccesnek, sőt unalmas lenne számára.

2017. okt. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
23%

Kedveskéim.

Vágvölgyi Noémi az Tóth Dániel György azaz Pixa. Ezt biztos forrásból tudom. De ha lenne egy kis eszük a magyaroknak akkor simán maguktól is rájönnének. Nagyon sok apró részletet rejt el a posztjaiban ami mind egytöl egyig önmagára azaz Pixára utal. Noha nem is szándékosan.

Tiszteletem Uraim és Hölgyeim.

2018. febr. 11. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
0%

"Ne haragudj kezdezo de te annyira vagy muveletlen mint gondoltam."


Szóval ha valaki nem értékeli ezt a humornak titulált sza.rt akkor az műveletlen? Nem tudtam hogy a műveltség az ilyen alja szemét értékelésével kezdődik...

2018. febr. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!