Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A magyarok miért igénytelenek...

A magyarok miért igénytelenek humor terén és miért vannak oda "Vágvölgyi Noémi" "munkásságáért"?

Figyelt kérdés
Szerintem a humor legalja, elavult és primitív amit csinál, hogy direkt elír szavakat, neveket + hozzácsatol ilyen cigány-rajos dikk meg báttya szavakat. Emlékszem 13 éves koromban nekem is volt időszakom mikor ugyanezzel végigtrollkodtam fórumokat (és meglepően "sikeres" is voltam ezzel...) de az 15 éve volt, a magyar megrekedt azon a szinten?

2017. máj. 14. 12:52
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
12%
Proli humor mindig is létezett, Irigyhónaljmrigy.
2017. máj. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim válasza:
21%

Pont erről akartam mi kérdezni, hogy ki ez a valaki???? nekem nincs az oldala belájkolva de nagyon sok ismerősömnek igen és látom mindig az üzenőfalamon hogy miket rak ki. Az utóbbi időben állandóan egy téma van az oldalán az :SVÁJC és hogy svájcba aki kimegy az k**va, legalábbis erre utalnak a úgynevezett poénjai.

Mármost ez engem nagyon zavar mert én és a férjem már 3 éve svájcban élünk és dolgozunk egy gyárban. és rendesen már zavar ha itthon vagyunk és megkérdezik hogy hol dolgozunk, mert már mindenkinek csak a k**va szó jut eszébe svájcról. elhiszem hogy biztos vannak olyanok akik azért mennek ki, de nem értem miért kell általánosítani és egy ilyen szép országot ezzel a jelzővel összekötni. Neki ennek a Noéminek a Svájc és k**va szó egy és ugyan az. Szánalmas!!!

2017. máj. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
76%
Itt nem ez a poén a szánalmas, hanem a te proli idiótaságod, az. Ez egy paródia oldal, te nagyeszű.
2017. máj. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
80%

Imádom mikor valami elkezdi osztani az észt, aztán ő maga sötétebb.

Én már egy ideje követem, ma már nem, de régebben napi szinten voltak ilyen ostoba megmondóemberek a postjai alatt.

A krém.

Amúgy én ma jót röhögtem azon a képen, amin egy indiai vonat van, millió emberrel és hogy megvolt az érettségi, de szar lett és most mennek Svájcba :D

Vagy a nagy kedvencem, Bear Gryllst belesembernek hívja :D

2017. máj. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
26%

#13

Paródiát is lehet igényesen művelni. Vágvölgyi viszont tényleg szánalmas, az ostoba proli "humornak" is a legalja...

2017. máj. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
66%

"Paródiát is lehet igényesen művelni. Vágvölgyi viszont tényleg szánalmas, az ostoba proli "humornak" is a legalja..."


Ez a te szubjektív magánvéleményed. A proli viselkedés paródiája szükséges szerűen valamilyen szinten proli lesz, ez lesz a humor forrása.

2017. máj. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
20%

"Ez a te szubjektív magánvéleményed"

Hááát, az eddigi válaszok alapján nem csak egy magánvéleményről van szó, én is csatlakozom, meg ahogy látom, mindenki akinek van ízlése.

Ha valaki azzal tudja felhívni magára a figyelmet hogy szándékosan fullba nyomja a kretént, az már régen rossz!

2017. máj. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
55%

Én tulajdonképpen megértem, miért vicces pár posztja másoknak, mert ha tényleg nem létező személy, akkor pont görbe tükröt állít ezeknek a max. 18 éves, műveletlen Való Világon nevelkedett beképzelt facebookhuszár proligyerekeknek. De ez egy idő után fárasztó, idegesítő, főleg hogy semmi eredetiség nincs benne, meg már túlmegy az eredeti célon, és tényleg vicces képeket is elront azzal, hogy mennyire szarul ír "helyesen".


Mondjuk ez a több, mint 40.000 lájk meg hogy ő a legviccesebb dolog... hát erről már megvan a véleményem. Tényleg alacsony az ingerküszöb, és hát sok a műveletlen ember, akinek az a legviccesebb, ha vki káromkodik, rajosan beszél meg fingik-böfög. Én is 28 éves leszek idén, nálunk meg az ilyen Nefürgyéle típusú dolgok mentek az "arra fogékonyak" körében.

2017. máj. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
86%

"Hááát, az eddigi válaszok alapján nem csak egy magánvéleményről van szó, én is csatlakozom, meg ahogy látom, mindenki akinek van ízlése. "


Nagyszerű, akkor számháború? Itt most van 10 ember aki nem érti az iróniát. Na és akkor mennyi lájkolónál tart az oldal? 80 ezer kb? Akkor ők nyertek?


"Ha valaki azzal tudja felhívni magára a figyelmet hogy szándékosan fullba nyomja a kretént, az már régen rossz!"


Valaki? Milyen valaki? Ez nem egy személy.


"mert ha tényleg nem létező személy"


Persze, hogy nem létező személy...


Imádom a humor ezen formáját, akkor proli vagyok? Nagyszerű. Hadd halljam, mik az igényes vicces oldalak, sorozatok, ha nem lesz mindegyikben egy tucat dolog, amibe beleköthetek pökhendi stílusban, akkor megeszem a kalapomat.

2017. máj. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
13%

#19

Neked fizetnek hogy nyalizz ennek a szerencsétlennek, akinek annyira futja a kreativitásából hogy eljátssza mekkora gyökér tud lenni? :D

Elhiszem hogy neked annyira alacsony az ingerküszöböd hogy ezen is tudsz röhögni, de azt úgyse fogod elhitetni senkivel hogy normális amit művel...

2017. máj. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!