Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek a túlsúlyos...

Szerintetek a túlsúlyos lányokat vagy a túlsúlyos fiúkat fogadják be könnyebben, egy csoportba ill. közösségbe?

Figyelt kérdés
Én lányként úgy éltem, meg, hogy a fiúkat. Amíg az osztályom őket nem birizgálta én állandó célpont voltam a sértő kifejezésekbek. Persze le akaraok és le is akrtam fogyni, de a stressztől meg enni kezdek, sokszor észre sem veszem, hogy mennyit. Csak azt nem értem, hogy miért nem tudnak befogadni, most komolyan a testsúlyon múlik, hogy milyen a társaságom?
2017. jún. 7. 19:44
 1/6 Andizsuzsi ***** válasza:
76%
A fiúkat.
2017. jún. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is a fiúkat. Eddig minden engem is érintő esetben így történt.
2017. jún. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Szerintem is a fiúkat. A lányokról alkotott erősen szexualizált kép miatt, ami már mindenhonnan eláraszja az embereket, nehezebben fogadják el, ha egy lány kicsit nagyobb darab
2017. jún. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Fiúkat, viszont a túlsúlyos lányok is elsősorban fiúk körébe kerülnek bele könnyebben, én legalább is ezt láttam egy olyan lánynál akit már gyerekkorom óta ismerek. És mivel gyakran járok a munkahelyére mert üzletben dolgozik ott is észrevettem hogy szünetekben a fiúk társaságában van el jobban, illetve szórakozóhelyeken is inkább fiúkkal jár el mint lányokkal. Viszont olyan lányt is ismerek akit a fiúk nem is vesznek emberszámba pedig nem is annyira túlsúlyos és nagyon szép arca van, de egyszerűen nem veszik őt emberszámba, szinte én vagyok az egyetlen barátja ami neki rosszul esik mert lányos témákról velem nem igen tud beszélni, és hiába próbálok hatni a barátnőmre hogy barátkozzon vele, nem igazán akar, mert a barátnőm vékony, sportos népszerű de nem a középpontban álló típus, én sem vagyok egy csontsovány ember bár nagyon sokat fogytam brutális kövérségem óta, a barátnőm és annak barátnői mind emberszámba vesznek és nagyon kedvelnek, de a lány barátomat egyszerűen nem tudom betenni a köreikbe, persze elfogadják ha elhívom velünk csavarogni, bulizni, meg azért beszélnek is hozzá, de tartós barátság nem jön össze, akárhogy is próbálok hatni rájuk.
2017. jún. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem a fiúkat. De ennek oka is van. A fiúkat kevésbé frusztrálja ez (vagy nem mutatják). Sokszor a duci fiúk kifejezetten viccesen, jó fejek, ők a társaság szórakoztatói. Szerintem ezért fogadják be őket jobban.

Míg a lányok inkább magukba zárkóznak.

Bár ez sem mindig így van. Ismerek olyan duckó lányt, akinek sikerült annyira kitűnni mással, hogy senkinek sem az jut róla először eszébe, hogy milyen a testalkata.

2017. jún. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A fiúkat, ha csak közösség / barátság... a kövér nőktől ódzkodnak az emberek, mert sokan egy lány értéket a szépségében látják, ha meg kövér, akkor biztos nagggyon igénytelen meg buta meg nem kedves. Meg mivel többet cikizik, ciki is vele mutatkozni.

(párkapcsolat terén ugyanolyan nehéz mindkét típusnak)

2017. jún. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!