Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik országban lehet könnyeb...

Melyik országban lehet könnyebben B Jogosítványt csinálni?

Figyelt kérdés
Azt mondták hogy Amerikába néhány alkalom és meg van. De én tőletek szeretném látni, mit javasoltok? Nyugodtan Magyarország városait is lehet írni, hogy az országon belül is hol érdemes!

2017. márc. 16. 15:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyiptom, egy kis zsozsó és megvan.
2017. márc. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én Ugandát vagy Kenyát akartam először írni, de Egyiptom sem rossz példa.
2017. márc. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Miért Egyiptom? Kérlek mesélj róla?
2017. márc. 16. 21:18
 4/14 A kérdező kommentje:
Vagy miért Uganda és Kenya?
2017. márc. 17. 00:08
 5/14 anonim ***** válasza:
Mert ott se aszfaltút, se autó nincs, ami meg van, azzal 100-nál újkorában se lehetett többet menni, ma meg már a legfiatalabb is 40 éves. Így szabályozás se nagyon van a közlekedésre, a KRESZ közel ismeretlen, de nincs is rá szükség, mert a nagyobb városokat kivéve csak kb. félóránként jár egy darab autó. Szóval a jogsit kb. három csirkéért vagy egy kecskéért probléma nélkül meg lehet szerezni. Már ha akarod, mert egyébként a kutya se fogja kérni tőled jó eséllyel soha életedben. Az autóvezetés tudománya apáról fiúra száll, már persze ha van a családban autó.
2017. márc. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ja a lényeg hogy azt a jogsit az EU államba elfogadják -e?
2017. márc. 17. 02:55
 7/14 anonim ***** válasza:
Mongóliában egy kecskéért motorra, egy lóért autóra kapsz jogosítványt. Egy vödör kumiszért megújítják a forgalmit. :D.
2017. márc. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ember hát Menekült táborba és a sivatagba szerzett jogosítvány az nem eus, azzal nem lehet máshová menni csak abba az országba ahol csináltad! Örülök hogy jól szórakoztok!
2017. márc. 17. 16:25
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Máskor akkor legyél oly szíves az ilyen kritériumokat utólagos közlés helyett előre jelezni. Engem sajnos csak kegyelemkettessel engedtek át telepatikából.
2017. márc. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szerinted a humor csoportba raktam?
2017. márc. 17. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!